Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Joann 18:31, 11 sie 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2092
Jest wyjątkowa! Pasuje do całości, a jak dojdą róże??? Romantyczna będzie
____________________
Joanna Ogród długi
Yenna 19:58, 11 sie 2021


Dołączył: 08 kwi 2021
Posty: 585
Fiu fiu


a teraz próbuję ogarnąć swój mózg, żeby sensowniej zabrzmieć:
wygląda bardzo ładnie totalnie pasuje do Ciebie i nie mogę się doczekać, aż wokół będą rośliny zapewnie nie da się wtedy oczu oderwać
____________________
Marta z Vengerbergu
antracyt 20:01, 11 sie 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11768
Właśnie czegoś takiego się spodziewałam Podoba mi się Wraz z innym detalami nada niepowtarzalny charakter Waszemu ogrodowi.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Agatorek 20:32, 11 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa :* ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 20:46, 11 sie 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Jeszcze raz zaglądam do altanki, Sylwia, jak będzie to wszystko wyglądało i cieszyło po obsadzeniu? Zaskakująco wyglądada też daszek altanki, taki parasol, z czego jest wykonany? Czy on się jeszcze spatynuje?
Agatorek 20:59, 11 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
(Martka, skąd wiesz, że na drugie mam Sylwia? ).

Cała altanka jest ze stali. Dach również - są to takie arkusze blachy pomalowane na czarno. Raczej się nie spatynuje, chociaż nie wiem na pewno.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Margerytka40 21:15, 11 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Co mam napisać hmm... to ma się Tobie podobać. Wiem, zaraz zostanę zlinczowana ale już dawno pisałam, że nie lubię takich fikuśnych, grubo zdobionych elementów i teraz nie będę piać z zachwytu. Nie moja bajka. Przyznaję jednak, że pasuje do reszty, do zegara, płotków. Najważniejsze, że jest konsekwentnie. Nie każdy musi być minimalistą. Trudno, jestem szczera. Wybacz
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Martka 21:23, 11 sie 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Margerytka, to jest piękne, że mamy różne gusta, różne ogrody, nawet nie ma co robić z tego dramatu. Ja przyjęłam taką strategię, że piszę, jeśli coś mi się podoba i nic nie piszę, jeśli mi się nie podoba. Bo "to Tobie ma się podobać" nie wnosi nic miłego. Tak to odczuwam i staram się dlatego nie pisać tego typu postów to ma też tę zaletę, że nie muszę prosić o wybaczenie, że jestem szczera
Margerytka40 21:32, 11 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Martka napisał(a)
Margerytka, to jest piękne, że mamy różne gusta, różne ogrody, nawet nie ma co robić z tego dramatu. Ja przyjęłam taką strategię, że piszę, jeśli coś mi się podoba i nic nie piszę, jeśli mi się nie podoba. Bo "to Tobie ma się podobać" nie wnosi nic miłego. Tak to odczuwam i staram się dlatego nie pisać tego typu postów to ma też tę zaletę, że nie muszę prosić o wybaczenie, że jestem szczera


Wiesz co ja tak nie potrafię i nawet nie zamierzam, trudno. Aga z pewnością mnie zrozumie, taką mam nadzieję. To nie jest towarzystwo wzajemnej adoracji i każdy może mieć swoje zdanie. Wolę napisać szczerze jednak i nie napisałam przecież nic złego. Altana pasuje do reszty ogrodu i podoba się właścicielce i tak ma być. W sumie to może faktycznie nie powinnam się odzywać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Rojodziejowa 21:34, 11 sie 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8697
A ja to z kolei mam tak, że u siebie lubię minimalizm, ale doceniam również spójne ogrody nie po mojemu Tutaj jest wszystko dograne, łączy się ładnie w zgrabną całość
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies