Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Kasya 14:38, 26 sie 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42179
Imponująca hortka
Moje się strasznie położyły przez te ogromne ilości wody
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
LIDKA 14:56, 26 sie 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7315
inka74 napisał(a)
Niezły potwór z tej hortensji ja coraz mniej lubię moje hortensje pełne a coraz bardziej przekonyję się do takich o bardziej ażurowych kwiatach. Właśnie spadł u mnie deszcz. Wszystkie pełne dosłownie leżą. Same się już nie podniosą. Trzeba będzie robić podwiązanie. A wszystkie ażurowe stoją na baczność. Zero z nimi roboty


U mnie sie kładą 2 bez nazwy a także polar beary. Stoja limelighty .
Mam jeszcze 7 maleńkich siler dollar i tu ciekawe jak bedzie za rok.
Natomiast ażurowe wim redy stoja elegancko.

Aga hortensja mamy - cudna .
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Gruszka_na_w... 15:35, 26 sie 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Piękna ta hortensja.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agatorek 17:38, 26 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
U mnie też część pełnych leży (whitelight najbardziej, ale te były chyba ostro podpędzone, bo dużo dużych kwiatów na cienkich gałązkach), najsztywniejsza jest vanillka . I little lime. Pozostałe tak pół na pół.



____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 17:41, 26 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
April napisał(a)
Hortensja u twojej mamy to po prostu WOW. Wspaniała. Nigdy takiego okazu nie widziałam.
I bardzo zazdroszczę, że udało ci się znaleźć czas na pielenie. Aż strach pomyśleć jakie chwasty mi się teraz dodatkowo wysiewają na rabatach. Od wiosny nie pieliłam.


Ostatnio nic nie robię innego, tylko pielę (oczywiście o ile nie pada, a pada ostatnio dość często)…. Za mało roślin mam na rabatach i chwasty mają gdzie się wybijać .


Hortensja mojej mamy dziękuje za miłe słowa

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Alija 21:54, 26 sie 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Hortensja Twojej Mamy jest przepiękna. Super!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 22:17, 26 sie 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
Tak ogólnie to Twoja mama też ma bardzo ładny ogród, już go kiedyś trochę pokazywałaś, bardzo mi się podobał a hortensja, no piękna taka duża
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Martka 00:02, 27 sie 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aguś, dołączam do grona podziwiających hortensję Mamy! Oraz gratuluję prac ogrodowych, które odwdzięczą się wyglądem ogrodu pocieszające, że każdy sezon będzie łaskawszy.
Agatorek 20:40, 28 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Dziękuję jeszcze raz za pochwały dotyczące hortensji.

Basiu, jeszcze będę pokazywać ten ogród. Mam taki zwyczaj, że jak jadę do rodziców, to pierwsze co robię, to obchód . No chyba że leje deszcz.
Dziękuję

Martka, wczoraj poszłam na rekord, ponad 50 doniczek wsadziłam (z nowych zamówień plus kilka ze szkółki). Dziś odpoczynek, a jutro znów doniczki.
Postaram się też zrobić kilka fotek mojego „dzieła” .

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 22:02, 28 sie 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aga, ja dziś stękałam przy zaledwie 15tu donicach. Już nie ta forma co na początku sezonu. Za to bylin do posadzenia brak i niech tak w tym sezonie zostanie. Jestem bardzo ciekawa Twoich nasadzeń!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies