Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Dorii 11:52, 30 sie 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Przy twoim areale to jeszcze maszyna do zdzierania darni by się przydała. Taką co mają firmy sprzedające trawę z rolki. Można by tą trawę jeszcze w innych miejscach kłaść. Z resztą dziewczyny i taką ręcznie zdzieraną też przeszczepiają. Sama tak będę robić. Muszę w końcu przy podjeździe uzupełnić bo rabatę to chyba na emeryturze będę tam tworzyć.

Jak już skończysz ryć u siebie a z twoim tempem to już niedługo to zapraszam do mnie. Albo chociaż trochę energii mi podeślij
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
SlonecznyOgrod 12:35, 30 sie 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Jak Cię nic nie bolało po zrywaniu tej darni no to szacun , kręgosłup masz ze stali
Chyba wszyscy podziwiamy Twoją pracowitość, a na pustym polu postępy widać najlepiej, za dwa- trzy lata rośliny się znacznie rozrosną będzie widać efekty
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
mrokasia 12:48, 30 sie 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Agatorek napisał(a)
Poszerzyłam rabatę wzdłuż ścieżki do altanki i posadziłam miskanty, przesadziłam też dalej od ścieżki Nigrę.




Nooo, nieźle .
Jak szeroka jest teraz ta rabata z miskantami?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Agania 19:48, 30 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Agatorek napisał(a)


Mega podziałałaś, w sumie masz siłę z dziesięciu chłopa
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agatorek 22:18, 30 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Dorii, podsyłam Ci trochę energii wirtualnie, bo prędko u siebie nie skończę . Pogoda taka sobie. Ale jak skończę, to jesteś (chyba) pierwsza na liście, gdzie będę ryć .

Darcia, na szczęście pogoda pozwala mi odpoczywać . I się nie przemęczać. I nie muszę podlewać .

Kasiu, dziękuję . W najwęższym miejscu jest około metra.

Aganiu, dziękuję. Ale z tymi dziesięcioma chłopami to lekka przesada .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Margerytka40 08:11, 31 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Praca widzę wre, aleś się zawzięła. Ja przez 3 lata tak też szalałam, ten rok spokojniejszy na szczęście. Nie to, że nie mam już co robić, o nie, roboty po kokardkę ale chyba ciśnienie mi spadło
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Basieksp 08:22, 31 sie 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
Aga z tym ryciem, to tak po cichu, bo się kolejka ustawi wszyscy widzą, że ładnie Ci wychodzi i się podoba, nie ogarniesz, mówię Ci po cichutku
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:39, 31 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
No i tak lepiej jak odsunęłaś, a bliżej chodniczka dasz coś niskiego co ziemię okryje żeby chwasty nie rosły i będzie gites
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 19:01, 31 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Asiu, uparta jestem i nie lubię zostawiać rzeczy nieskończonych . Dlatego nawet nie zaczynałam robić pozostałych rabat wokół oczka, bo tylko by mnie drażniły. Chcę dokończyć nasadzenia i tetrisy, a dalsze rabaty w przyszłości.
Tak samo z nasadzeniami wokół altany. Na razie nie mam jakiegoś wyklarowanego pomysłu, więc też to zostawiam na kolejny sezon.

Basiu, ups, nie pomyślałam o tym . Zresztą, ja już prawie niczego nie ogarniam, więc kolejna rzecz nie zrobi wielkiej różnicy .

Sylwia, coś tam muszę posadzić, jeszcze nie wiem co .

Wczoraj, korzystając z „pogody” (a raczej z chwil, kiedy nie padało), pousuwałam różne różności spod świerków i innych drzew… same ulubione , osty i pokrzywy .

Dziś odpoczynek (bo lało), nadrabiałam HomeOffice .

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Judith 19:09, 31 sie 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Agatorek napisał(a)
Asiu, uparta jestem i nie lubię zostawiać rzeczy nieskończonych . Dlatego nawet nie zaczynałam robić pozostałych rabat wokół oczka, bo tylko by mnie drażniły. Chcę dokończyć nasadzenia i tetrisy, a dalsze rabaty w przyszłości.
Tak samo z nasadzeniami wokół altany. Na razie nie mam jakiegoś wyklarowanego pomysłu, więc też to zostawiam na kolejny sezon.


Brawo! Tak trzymaj!


Dziś odpoczynek (bo lało), nadrabiałam HomeOffice .

O! A u mnie caly dzień piękna pogoda, teraz sie zachmurzyło i kilka kropel spadło!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies