Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

beamilusia 22:18, 18 wrz 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Super wyglądasz, Agnieszko, w tych butach i kurtce. Aż weszłam na tę stronę z kurtką. Na motorze jechałam kilkadziesiąt lat temu, jako pasażerka, ale pamiętam do dziś ten wiatr we włosach. Też zwróciłam uwagę na piękne włosy rozpływające się po ramionach spod kasku.
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Agatorek 22:36, 18 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Marta, dziękuję . Plusem takich włosów jest to (między innymi), że podczas lockdownu sama je sobie podcinałam . Nie było bardzo widać, że jest trochę krzywo .

Asiu, dziękuję

Beatko, również dziękuję , kiedyś miałam do pasa . Ale przy takiej gęstości i ciężarze, było to trochę niewygodne.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 22:46, 18 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Żeby było też trochę ogrodowo, to wrzucę zdjęcie z góry na tyły.
Niestety przez deszcz nie mogłam iść i zrobić zdjęcie zawilcom. Znalazły miejsce przed miskantami, wzdłuż ścieżki do altanki. Oczywiście za mało kupiłam . I potrzebuję jeszcze 2 x tyle… na zdjęciu ich nie widać. Za daleko (chociaż jak się stoi na balkonie, to ich kolor się wyróżnia).



Z prawej strony straszy jeszcze ziemia z wykopu oczka . Jest szansa, że zniknie w przyszłym miesiącu. I w tym miejscu (póki co) jest plan na różankę. Z cisami kolumnowymi.
Zastanawiam się jeszcze nad kształtem rabaty, ale chyba pójdę w koło (nawiązując do podstawy altanki). Koło nie będzie całe wypełnione różami, tylko chciałam tam zrobić rabaty - okręgi. Czyli (patrząc od środka) rabata- koło, później przerwa, rabata otaczająca koło i tą przerwę i jeszcze jedna przerwa i rabata. Może jutro to narysuję, to będzie wiadomo, o co mi chodzi .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 23:15, 18 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Narysowałam coś na szybko



Chyba za bardzo formalnie to wygląda .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 23:30, 18 wrz 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
Aga fajnie wyglądasz w stroju motocyklowym
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Judith 23:45, 18 wrz 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Agatorek napisał(a)
Żeby było też trochę ogrodowo, to wrzucę zdjęcie z góry na tyły.
Niestety przez deszcz nie mogłam iść i zrobić zdjęcie zawilcom. Znalazły miejsce przed miskantami, wzdłuż ścieżki do altanki. Oczywiście za mało kupiłam . I potrzebuję jeszcze 2 x tyle… na zdjęciu ich nie widać. Za daleko (chociaż jak się stoi na balkonie, to ich kolor się wyróżnia).



Z prawej strony straszy jeszcze ziemia z wykopu oczka . Jest szansa, że zniknie w przyszłym miesiącu. I w tym miejscu (póki co) jest plan na różankę. Z cisami kolumnowymi.
Zastanawiam się jeszcze nad kształtem rabaty, ale chyba pójdę w koło (nawiązując do podstawy altanki). Koło nie będzie całe wypełnione różami, tylko chciałam tam zrobić rabaty - okręgi. Czyli (patrząc od środka) rabata- koło, później przerwa, rabata otaczająca koło i tą przerwę i jeszcze jedna przerwa i rabata. Może jutro to narysuję, to będzie wiadomo, o co mi chodzi .

Agnieszka, to zdjęcie prosi sie o zestawienie before-after!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agatorek 10:13, 19 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Madzia, dziękuję
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 10:14, 19 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Judith napisał(a)

Agnieszka, to zdjęcie prosi sie o zestawienie before-after!


Mówisz, masz

Before



After

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Judith 11:54, 19 wrz 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Noo. I co czujesz patrząc na ro zestawienie!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Wiaan 13:02, 19 wrz 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5094
Agnieszka też zwróciłam uwagę na Twoje ładne włosy Fajnie wyglądasz

Efekt pracy jaką wykonałaś w ogrodzie jest powalający. Miałaś to pewnie w głowie i zmieniłaś w rzeczywistość. Na tak dużym terenie nie łatwo zrobić plan i go zrealizować, szacun dla Ciebie wsszystko jest spójne i nie mogę się doczekać przyszłego sezonu jak podrosną rośliny, oj oj ale będzie ładnie
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies