Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

KasiaBawaria 08:33, 20 wrz 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Zmiany w ogrodzie imponujace-duza masz przestrzen slicznie wygladasz w tych ciuchach
____________________
Zapraszam na kawe
Kasya 08:38, 20 wrz 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41722
Agatorek napisał(a)
Sylwia, różanka będzie tam, gdzie teraz leży ziemia. Ale chcę tam dać 3 góra 4 odmiany (i kolory) róż po kilka(naście) każdej. Takie plamy.
Wczoraj znalazłam fotkę z ogrodu „wśród pół i wiatrów” i tam jest przepiękny szpaler różany. Zainspirowało mnie to .

Błotnia to fajne drzewko, tak czytałam , No i woda jej nie straszna .


Asiu, już widziałam fotki, znalazłam przez wyszukiwarkę, kilka osób ją ma, m.in. Kasya, April.
Piękna jest (dzięki ).


O jakiej odmianie parocji myślisz ? Do twojego ogrodu polecam zwykła, duza parocje
I fotergille
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Agatorek 10:09, 20 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Aniu, bardzo dziękuję i również pozdrawiam .
Nowe prace jeszcze nie w realizacji, na razie tylko w planach, a już widzę, że muszę trochę poprzesadzać na innych rabatach, bo do końca mi wygląd nie pasuje .

Asiu, dziękuję

Kasiu, dzięki

Kasya, fotergille jakąś już mam, małą sadzonkę jeszcze. Nad parocją myślę ogólnie. Z tego co się rozejrzałam w internecie, to nie jest to jakieś popularne drzewko, więc nie będę „wybrzydzać” odnośnie odmiany, jeśli coś znajdę. Teraz widzę, że u Szmitów mają (w ofercie). Może się przejadę w tym tygodniu, lub w kolejnym. Najpierw zadzwonię, żeby nie było tak jak z dereniem eddies white wonder. Niby był, ale nikt go nie mógł znaleźć i odjechałam bez niego .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Joann 03:30, 21 wrz 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Ambrowiec amerykański też mnie kusi I też zastanowiam się nad zakupami w necie, ale biorę pod uwagę tylko kolumnowe drzewo.
Aga widzę, że plany co do altanki już są konkretne, co Ty będziesz knuć zimą?
____________________
Joanna Ogród długi
Agatorek 09:53, 21 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Zastanawiam się właśnie jakie dać trawy wokół altanki. Waham się między rozplenicami a miskantem yaku Jima.

Zimą będę odpoczywać, od knucia też .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Judith 10:18, 21 wrz 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Agatorek napisał(a)

Zimą będę odpoczywać, od knucia też .

Od knucia? Bez szans
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agatorek 10:52, 21 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Judith, wiem . Ale się jeszcze łudzę…

Wczoraj przekopałam pół rabaty pod bramą, bo coś mi nie grało. Teraz już bardziej mi się podoba, ale jeszcze muszę trochę nad nią popracować. Dlatego plany, czy też knucie , to jedno, ale późniejszy efekt czasami jednak i tak jest do zmiany.
A jeszcze niedawno mówiłam mamie, że w przyszłym roku będę „tylko” pielić. Tiaaa, już to widzę .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kawa 10:56, 21 wrz 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Aga
no wspaniałe zmiany , działasz super, podziwiam cały czas tylko się nie odzywam
strój moto ekstra
ja z tych co wola 4 koła
nigdy nie ma czegoś takiego jak "tylko pielić" hihi

____________________
Kamila-Droga do spełnienia
sylwia_slomc... 11:59, 21 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81690
Jak się z robotą i knuciem nabiera pędu jak kula śniegowa to potem wiesz, że zatrzymać trudno, zwłaszcza jak efekty toczenia tej kuli tak piękne widoczne
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
MartaCho 08:09, 22 wrz 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2144
Agnieś,
widziałam u Wioli, że planujesz zakup sadzarki do cebul. A widziałaś opcję z "wiertłem ślimakowym"- dostępnym na przykład na a..o? Ponoć dużo, dużo szybciej i łatwiej idzie. Ja właśnie zamówiłam Jak wypróbuję, to dam znać.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies