Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Basieksp 11:42, 15 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10007
Będziesz miała spuper wycieczkę tak na kilka fotek po cichutku liczę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 22:12, 15 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Judith, w życiu bym się nie wspięła na prawie pionową ścianę. Ja na kolejce linowej dostaję zawału .

Asiu, Basiu, na pewno będę robić dużo zdjęć
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 22:16, 15 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Wczoraj przyszły róże w balocie, dziś je posadziłam (na nowej rabacie, z pieńkami). Fotek brak, bo to tylko pędy wystające z ziemi .
Mam tam: Gospel, wedding Piano, charming Piano, moin moin, magic rokoko, ascot, j.v. Goethe, Artemis i Cherry Girl.

We wtorek przyjadą pnące (laguna, jasmina, Kiss me kate i Alaska. I dwie na rabatę: wellenspiel i Cinderella.

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Judith 22:36, 15 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9600
Agatorek napisał(a)
Judith, w życiu bym się nie wspięła na prawie pionową ścianę. Ja na kolejce linowej dostaję zawału .

Asiu, Basiu, na pewno będę robić dużo zdjęć

Dla mnie najtrudniejsze było przejscie na linie nad przepaścią. Wiedziałam jedno: nie patrz w dol!
Zdjęć jestem bardzo ciekawa, będzie fajnie, gdy jakieś wrzucisz .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Martka 07:03, 16 paź 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aga, czekają Cię fajne wyzwania. Za to lubię wysokie góry, bo trzeba się na niektórych odcinkach skoncentrować na jednym, wyłączyć absolutnie wszystkie myśli, które "nie pomagają" pójść do przodu Różanka już powstaje, będzie moc koloru
Wiaan 10:17, 16 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4962
Życzę udanego wypoczynku
Ależ będziemy podziwiać rozankę za rok, nie mogę się doczekać
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agatorek 12:04, 16 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Judith, mam czasami problem z wysokością . Np. na szklanych schodach, schodach „kręconych”, czy w przeszklonej windzie, czuję się trochę niekomfortowo. Także jeszcze nie wiem, czy się zdecyduję na ten zjazd.
Zdjęcia na pewno wrzucę .

Martka, Aneta, dziękuję. Chciałabym jeszcze dać gdzieś szpaler różany (z różą Bonica), muszę jeszcze pomyśleć nad miejscem
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 12:09, 16 paź 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Agnieszko, gdzieś czyli w okolicy altanki? Czy zupełnie w innym miejscu? Wyobrażam sobie taki szpaler trawiasto-bonicowy, np. w duecie z rozplenicami
Agatorek 16:56, 16 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Martuś, czytasz mi w myślach .

Miałam właśnie zrobić taki duet: bonica i Rozplenica tylko nie wiem jeszcze jak to zrobić. Czy w jednym rzędzie i naprzemiennie, czy w dwóch rzędach, czyli rząd rozplenic i rząd róż.

Chcemy w przyszłym roku wykopać jeszcze jedno oczko (bliżej tylnego ogrodzenia, tam jest trochę niżej i zbierałoby wodę), już koparką . I ten szpaler byłby przy ścieżce łączącej okolice altanki i nowego oczka. Ale to na razie tylko takie plany patykiem pisane.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ajka 17:59, 16 paź 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3786
Fajny wyjazd ci się szykuje, i to bez męża, prawdziwy odpoczynek I to jeszcze w moim stylu, bo ja też nie przepadam za długim leżeniem na plaży, zresztą jak my wszyscy. Uwielbiam aktywnie zwiedzać.

Bardzo podoba mi się pomysł na pnie z rozchodnikami. Ciekawa jestem też bardzo twoich różanek na wiosnę. Będzie co podziwiać. Współczuję tylko szkodników, choć takie kochane, to jednak zła bym była, bo jednak sporo pracy idzie na marne.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies