Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

kasiek 21:07, 16 paź 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Alez Ty masz połacie, możesz tworzyć bez końca
Te czerwienie wspaniałe, niesamowicie energetyczne!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 21:34, 16 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Agatorek napisał(a)
Martuś, czytasz mi w myślach .

Miałam właśnie zrobić taki duet: bonica i Rozplenica tylko nie wiem jeszcze jak to zrobić. Czy w jednym rzędzie i naprzemiennie, czy w dwóch rzędach, czyli rząd rozplenic i rząd róż.

Chcemy w przyszłym roku wykopać jeszcze jedno oczko (bliżej tylnego ogrodzenia, tam jest trochę niżej i zbierałoby wodę), już koparką . I ten szpaler byłby przy ścieżce łączącej okolice altanki i nowego oczka. Ale to na razie tylko takie plany patykiem pisane.

W dwóch rzędach naprzemiennie w obu i naprzemiennie pomiędzy nimi.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Annna12 23:58, 16 paź 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
.. piękne te czerwone, drzewne akcenty u Ciebie
____________________
Ogród z koroną w tle...
Joann 00:11, 17 paź 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Agatorek napisał(a)
I nowa rabata (w trakcie, jeszcze dojdą róże i trawy i pewnie coś jeszcze)

[...]

Aga... Ty po prostu nie masz konkurencji! Jest moc u Ciebie albo raczej z Tobą Podziwiam, te rabaty w łezki są świetne, widać konsekwencję i plan w ogarnianiu przestrzeni. Altanka z oddali wygląda pięknie. I u Ciebie też różany zawrót głowy Róże i róże, to tu, to tam
____________________
Joanna Ogród długi
Milka 07:20, 17 paź 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Agnieszko, jesteś tytan pracy. Mnóstwo w tym sezonie zrobiłaś, mimo ,,szkodnika" Venus.
Jak to się wszystko rozrośnie, to szczęki z podłóg nie pozbieramy. No i ogród wyjątkowy, bo te wszystkie kute z metalu budowle są niepowtarzalne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agatorek 12:49, 17 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Aniu, to prawda, czasami szlag mnie trafia, jak muszę coś po raz kolejny poprawiać, czy zasypywać dziury po tych szkodnikach. A szczególnie po jednym . Mam nadzieję, że wszystkie rośliny dobrze przezimują i rozrosną się w przyszłym sezonie .

Kasiu, bardzo dziękuję . Duże połacie to duże pole do popisu , ale też i dużo pracy .

Sylwia, bardzo ciekawy pomysł i chyba tak zrobię, jak piszesz. Będzie tak samo ładnie z każdej strony szpaleru . Dzięki!

Anna, dziękuję . Bardzo lubię czerwień/bordo/róż .

Joann, dziękuję . Ale wiele dziewczyn (i chłopaków) stąd też ciężko pracuje.
Bardzo polubiłam róże (wprost się nimi zachwycam ).

Irenko, bardzo dziękuję za miłe słowa . Na początku sezonu miałam wiele wątpliwości, ale teraz widzę, że wszystko ładnie się zgrywa . Żeby jeszcze tylko te chwasty tak nie rosły .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 15:49, 17 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Czy można teraz przyciąć trawy?
Chodzi mi o małe (młode) sadzonki, tegoroczne wkopane. Niestety Venus za bardzo interesuje się jedną rabatą i wykopuje mi trawy.
Myślałam, żeby je przyciąć i zasypać korą/kompostem dla niepoznaki. Do wiosny szkodnik powinien zmądrzeć ….
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 16:02, 17 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
Ja jedną ostnice trzy razy już sadziłam, teraz przykryłam ją deską na cegłach, niewiele z niej zostało, może da radę, a taki spokój już miałam z naszą paskudą
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 16:33, 17 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Ja też miałam spokój (co prawda pauza w łobuzowaniu nie była za długa ), do dziś
U mnie też najbardziej lubiła stipy, ale zostały ogrodzone. Teraz przerzuciła się na trzcinniki.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Rumianka 18:33, 17 paź 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10195
AQgnieszko, dawno tu nie zaglądałam...a tu fiu, fiu... tyle zmian. Ogród nabiera innych widoków, z altanką i bramkami robi się niesamowicie...a tyle nasadzeń roślinnosci, zrobi najlepszą "robotę" za 2 -3 lata. Wówczas wszystko nabierze masy i pokaże swoją niezwykłą urodę...W ubranku motocyklowym taka laska, że ho, ho...Pozdrawiam
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies