Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Milka 07:37, 03 lis 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Agatorek napisał(a)
Madzia, dzięki
A z psinkami to wiadomo… jest jak jest, pewnych rzeczy nie da się uniknąć (niestety jest to wliczone u nas). Mnie też za każdym razem to trochę złości, nawet jak Venus wykopie mi trawę za kilka złotych.

Justyna, zaraz Ci wyślę info na priv

Oj znam ten ból z psiakami. Kiedyś miałam stale 3 i głównie rottki. Ale ta moja dwójka też psoci. Ostatnio obcy kot przyszedł i połamały trawy i co tam po drodze. Ale jak bez psiaków w ogrodzie, nie wyobrażam sobie. I tak mam wrażenie, że kotek więcej mi zniszczył, wszystkie meble skórzane.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Juzia 11:12, 03 lis 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
A ty już skończyłaś z kopaniem na ten sezon?
Policz ile drzew posadziłaś w tym roku, bom ciekawa
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Agatorek 16:21, 03 lis 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Aga, oj tak, to był ciężki sezon. Nie mogę się doczekać zimy

Irenko, bez zwierzaków byłoby mi nudno (mimo wszystko ). Najpierw był jeden, ale jeden to tak trochę mu smutno… dołączył drugi, i później jakoś poszło. Na razie basta. 4 wystarczą aż nadto . W domu nie mogłyby być, jeden moźe tak, ale nie taka banda . I tak sierści mam też trochę w domu (lubią leżeć pod drzwiami).
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 16:22, 03 lis 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Juzia, jeszcze pojedyncze sztuki mi zostały do wsadzenia . Policzę przez zimę. Ale to ogółem, ile roślin, nie tylko drzewa?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Juzia 19:47, 03 lis 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Agatorek napisał(a)
Juzia, jeszcze pojedyncze sztuki mi zostały do wsadzenia . Policzę przez zimę. Ale to ogółem, ile roślin, nie tylko drzewa?


CHyba nie dasz rady wszystkich roślin policzyć...
Czy dasz?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Agatorek 20:08, 03 lis 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Dam . Większość zamawianych przez net, to przejrzę pocztę. W zeszłą zimę/wiosnę robiłam tabelkę z zamówieniami, ale później po prostu zrobiłam oddzielny folder w outlooku i tam wszystko szło.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
SlonecznyOgrod 22:04, 03 lis 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Pracuś z Ciebie, chyba w tym sezonie wykonałaś plan ponad normę
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Gruszka_na_w... 22:33, 03 lis 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Agatorek napisał(a)
Dam . Większość zamawianych przez net, to przejrzę pocztę. W zeszłą zimę/wiosnę robiłam tabelkę z zamówieniami, ale później po prostu zrobiłam oddzielny folder w outlooku i tam wszystko szło.


Lepiej tego nie rób. Czasem pozostawanie w stanie nieświadomości jest korzystniejsze.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
AlinaP 10:52, 04 lis 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Ale się u Ciebie dzieje! Świetnie Mówiłaś, że lubisz anegdotki
Przychodzi człowiek do doświadczonego ogrodnika z pytaniem: "Kiedy jest najlepszy termin sadzenia drzew?"
Ten odpowiada:" Najlepszy czas na sadzenie drzew był 20 lat temu. Drugim terminem jest dzisiaj"

Ze zrozumiałych względów pierwszy termin nie wchodził w grę, drugi jest super.
Pozdrawiam i miłego odpoczynku.
____________________
Ala
Juzia 12:17, 04 lis 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Lepiej tego nie rób. Czasem pozostawanie w stanie nieświadomości jest korzystniejsze.


Hahahahaha!!!!!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies