Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

BKosimkArt 12:23, 06 lis 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Matko ale jestem do tyłu ze wszystkim... piękna altana i swietne drzewa bedzie co podziwiać za parę lat
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Agatorek 15:35, 06 lis 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Judith, my też unikamy „fachowców”. Nawet eM sam wymienia olej w samochodzie i jakieś filtry, gdzie jest łatwiejszy dostęp (oczywiście jak jest już po gwarancji auta). Kiedyś podjechałam do serwisu/warsztatu (taka „quick” stacja obsługi) na wymianę oleju, to ledwo co odkręcił korek od miski olejowej, to już wlewał z góry . Przecież zanim to spłynie, to musi trochę czasu upłynąć. Ale nie, liczy się ilość klientów, nie jakość wykonanej pracy. Więcej tam nie pojechałam . Z drugiej strony miało być szybko, to było .

Basiu, dziękuję . Za parę lat będę tylko leżeć i podziwiać .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 15:40, 06 lis 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Dziś odwiedził mnie Pan Kowal . Zrobił mi małe płotki na rabatki przed domem (które musiały być ogrodzone, dotychczas była to siatka leśna, bo przez te rabatki wiodła najkrótsza trasa z pod drzwi domu- miejsca leżakowania psów- do bramy).

Oczywiście z motywem przewodnim ogrodu

(Zdjęcie bez statystów się nie liczy )



A tutaj widać, że mam jeszcze miejsce na róże, między stipą a płotkiem (tak jest na obu rabatkach)

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 16:21, 06 lis 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Agatorku, kolejne kute elementy - bardzo uspójniają ogród Statyści natomiast nie mają powodów do radości...

Fachowcy.... musiałam zrywać swego czasu całe poddasze i kłaść od nowa. Całe. Kartongipsy i profile, wszystko na śmietnik, dwa kontenery. Okazało się podczas zrywania, że schrzaniona jest nie tylko zewnętrzna warstwa i nie schodzą się skosy. W kilku miejscach nie było też folii i z wełną też różnie. Szczęście w nieszczęściu, że to się okazało na etapie wykończenia domu, bo czekałby mnie nieuchronnie remont poddasza po kilku latach. Ja nie wiem, co ludzie mają w głowach. Im dalej od nich - tym lepsze zdrowie psychiczne. A jak już trafisz na jakiegoś z prawdziwego zdarzenia, to terminy ma na rok i dwa zarezerwowane.

Judith, brawo Wy
Milka 12:54, 07 lis 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Agatorku, boskie te płotki, cały ten odcinek zachwyca. Rany, co to będzie za kilka lat, szał. Róże bym radziła okrywowe, niewymagające i do późna kwitną. Super masz tego kowala, artysta, ale domyślam się, że nie są to tanie ozdoby.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agatorek 14:39, 07 lis 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Martka, statyści sobie na pewno znajdą coś, co nie pozwoli im się długo smucić .

Irenko, dziękuje . Nad różami pomyślę. Zobaczę, czy jeszcze teraz zdążę zamówić, czy już na wiosnę.

Kowal faktycznie, bardzo zdolny (i sympatyczny, to też sprawia, że się miło współpracuje).
Zapomniałam wczoraj zrobić fotki, ale dostałam od niego dwie małe ważki (w gratisie) na prętach.
Zastanawiam się nad bramą wjazdową, żeby pociągnąć temat z różami, z ciekawości poprosiłam o wycenę .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Juzia 17:32, 07 lis 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38560
Z reguły nie jestem fanką płotków na rabatach, ale ten wymiata!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Basieksp 17:36, 07 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10198
Fajne te płotki napewno dobry pomysł na szkodniki a ja walczę z moim szkodnikiem i różne zapory wymyślam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Roocika 17:42, 07 lis 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Płotki super, kolkeny element do układanki.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Ania111 19:02, 07 lis 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Agatorek napisał(a)
Dziś odwiedził mnie Pan Kowal . Zrobił mi małe płotki na rabatki przed domem (które musiały być ogrodzone, dotychczas była to siatka leśna, bo przez te rabatki wiodła najkrótsza trasa z pod drzwi domu- miejsca leżakowania psów- do bramy).

Oczywiście z motywem przewodnim ogrodu

(Zdjęcie bez statystów się nie liczy )



A tutaj widać, że mam jeszcze miejsce na róże, między stipą a płotkiem (tak jest na obu rabatkach)



Aga ,

Mowę mi odjęło
przecudownie
____________________
Ania Spelnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies