Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

sylwia_slomc... 00:03, 13 lut 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81881
Rozumiem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 00:17, 13 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Ale może się skuszę na kilka niskorosnacych brzózek. Właśnie obejrzałam Twój zagajnik ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gruszka_na_w... 21:14, 13 lut 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Doorenboski zgrupowane w jednym miejscu wyglądałyby pięknie. Można by z nich zrobić nawet alejkę spacerową tak jak tutaj
lub tu
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agatorek 16:20, 14 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Ta ścieżka z brzozami jest cudowna , szczególnie na drugim pinie.
Przypomniało mi się, że już kiedyś Asia (Margarytka) proponowała te brzozy do mojego ogrodu, ale wtedy odrzuciłam ten pomysł. W każdym razie nie byłam przekonana. Ale teraz muszę przyznać, że ciekawie to może wyglądać.
Haniu, pamietam też, że kiedyś napisałaś, że każdy pomysł (o ile nie jestem czegoś pewna w 100%) musi odleżeć. Też miałaś rację .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 17:33, 14 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
Aga poczytałam o planach na nowe oczko fajne te piny od Hani


ja też mam taką jedną rabatę -mega mokrą -limonkowo brązową -chyba wszystkie dreny się na niej skupiają -nasadziłam bardzo dużo pijców -mam nadzieję ,że trochę osuszą tą rabatę i w tym sezonie już nie będę musiała jej poprawiać ....jak narazie to jedynie tuje nadal w marnym stanie ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Martka 18:48, 14 lut 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Brzozowa alejka - marzenie Aga, ciekawa jestem, ile drzew posadzisz w tym roku, coś mi mówi, że sporo
Agatorek 20:19, 14 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Madzia, u mnie nie znam powodu aż takiego rozlewiska. Dziś już było trochę lepiej, ale na rabatach przy oczku jest bardzo mokro, dosłownie można z niej wodę wyciskać.

Martuś, chyba masz rację, będzie ich sporo . Przeglądam oferty szkółek, robię sobie listy, później je koryguję, za chwilę znów coś dopisuję . Niekończąca się opowieść.
Na brzozy też pewnie miejsce się znajdzie
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Mirka 20:26, 14 lut 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Ja polecam brzozy są przepiękne. Sama mam ich sporo w ogrodzie i lasek brzozowy mam też.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Agatorek 20:26, 14 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
To zdjęcie robiłam w zeszłym tygodniu (z balkonu)


Widać, że oczko jest pełne, a na rabatach gdzieniegdzie stoi woda. Dziś już było lepiej. Ale nadal mokro.



Nowe oczko byłoby za altanką i za głogami, jakieś 1,5-2 metry za nimi (zaznaczone na zielono - trzy środkowe patyki). Kształt oczka oczywiście falujący .


____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 20:28, 14 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Mirka, na pewno gdzieś posadzę (mniejsze) brzozy. Nad miejscem muszę pomyśleć
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies