Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Kawa 08:35, 03 lut 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
łłłooooo matko Aga 40 ???????????

ale bedzie szał
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Agatorek 08:53, 03 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Magara, kto nie da, jak nie my

Kamila, trochę mnie poniosło z tymi różami, ale akurat mam taką (tzn jest w trakcie tworzenia) długą „ścieżkę” i tak se wymyśliłam (oczywiście na podstawie różnych szpalerów forumowych), że zrobię szpaler różany .
A że lubię różowe róże, to padło na bonicę.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gruszka_na_w... 18:57, 03 lut 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Agatorek napisał(a)
Magara, kto nie da, jak nie my

Kamila, trochę mnie poniosło z tymi różami, ale akurat mam taką (tzn jest w trakcie tworzenia) długą „ścieżkę” i tak se wymyśliłam (oczywiście na podstawie różnych szpalerów forumowych), że zrobię szpaler różany .
A że lubię różowe róże, to padło na bonicę.


Bonica to świetna róża na dłuższe szpalerki.
Mam u siebie 5 i bardzo je lubię. Kwitną "na bogato" niezależnie od wszystkiego.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
LIDKA 19:04, 03 lut 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7017
Agnieszka Wow
40 szt bonici??? Zaczynasz sezon z przytupem. Jak te róze zakwitna to będzie szał.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Napia 20:09, 03 lut 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Bonica jest żywotna i bezproblemowa. "Będzie pani zadowolona"
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
inka74 23:02, 03 lut 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
April napisał(a)

Joann, wyobraź sobie że jeszcze w tym roku nic nie zamówiłam i będę się dalej opierać ze wszystkich sił. Na razie to łatwe
Planuję raczej iść w podział istniejących zasobów. Głównie dlatego żeby nie robić już zamieszania w gatunkach i odmianach. Muszę uspokoić krajobraz
a ty wiesz, że ja jeszcze w tym roku nic, totalnie nic nie zamówiłam? Ani jednej roślinki. Ani jednej róży. O dziwo przejrzałam różane oferty i nic mnie nie woła, nie korci. Nienormalne.... ale znając życie to ledwo szkółki coś na stanie będą miały pod koniec lutego to się wybiorę
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasya 10:22, 04 lut 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41815
Czy ty juz działasz ??
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Agatorek 12:09, 04 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Haniu, właśnie dlatego wybrałam bonicę . Trudniej ją zabić .

Lidka, kiedyś szał będzie, ale jeszcze nie w tym sezonie. Róże zamówiłam z gołym korzeniem (ze względu na te hurtowe ilości, a więc i cenę), więc na efekt wow trzeba będzie poczekać .

Agnieszka, haha, mam nadzieję

Iwonka, gratuluję silnej woli. Ja miałam już nie szaleć, ale nie wytrzymałam .

Kasiu, działam narazie tylko zakupowo online . W poniedziałek tylko wyszłam do ogrodu ponaprawiać szkody (poprzechylane drzewka) po wichurach. A tak, to czekam na lepszą pogodę.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
LIDKA 13:29, 04 lut 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7017
Aga moje Artemisy tez byly z golym korzeniem i daly juz pokaz w 1 sezonie. No... bez szalu jak u Miluni na różance.. ale ładnie bylo je widac. A mam tylko 4.
U Ciebie przewiduje szał
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Wiaan 14:19, 04 lut 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5153
Agnieszka swoje róże sadziłam z gołym korzeniem wiosną zeszłego roku i byłam w szoku ile miały kwiatów i jak urosły najważniejsze przygotowanie gleby w te różne bogactwa
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies