Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Roocika 14:16, 16 lut 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Aga, fajne masz plany, ale ze swojej mokrej strony dodam, że może wybierz brzozy, które znoszą wysoki poziom wód gruntowych... nie Doorenbosy. Betula nigra czy coś albo zwykłe?
Te dorenbosy to arystkoratki
Piękne plany
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Agatorek 14:46, 16 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Justyna, mnie od tego myślenia to już głowa boli i czasami muszę sobie robić ogrodowy odwyk .

Monika, mój eM nawet czasami coś tam mi pomaga, ale niestety ze względu na swoją pracę, nie jest to zbyt częste zjawisko . Ja w wieku Twoich córek też się nie kwapiłam do pomocy w ogrodzie rodziców . Teraz nadrabiam u siebie …

Asiu, muszę posprawdzać, czy te inne wierzby nie rosną nie wiadomo jak wysoko, tam akurat dość mocno wieje. Zwykłe brzozy mam z przodu działki i widzę jak się pochylają, jak wieje (a tam wiatr jest słabszy). Jedna tak się pochyliła, że musimy ją ściąć (w sensie skrócić tylko).
Akurat te arystokratki mają ładny pokrój , ja przeważnie tak mam, że chciałabym sadzić coś, co raczej wolałoby inne warunki glebowo-wietrzne. Temat przemyślę.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Joann 18:00, 16 lut 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Magara napisał(a)
Agnieszka, w dalszym ciągu nie umiem się zdecydować czy Ci zazdroszczę czy współczuję tych metrów kwadratowych przestrzeni Raz myślę tak a raz siak

Podobnie myślę
____________________
Joanna Ogród długi
Agatorek 18:36, 16 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
. Czasami ja sobie współczuję, zachciało mi się roślinek…
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
kasiek 21:28, 16 lut 2022


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ale będzie sadzawka ! No plany super, teraz duuuzo siły i zdrowia i będzie bajka
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agatorek 21:40, 16 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Ja dam radę, i z czasem, i z siłami . Gorzej z czasem eMa, bo to on ma wykopać to oczko . No cóż, najwyżej mu „zagrożę”, że poproszę o to któregoś z sąsiadów .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
sylwia_slomc... 22:53, 16 lut 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Strasznie jestem ciekawa tego sezonu u Ciebie Twoje tworzenie ogrodu to jakbym swój własny i jego powstawanie widziała
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 08:16, 17 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Agatorek napisał(a)
. Czasami ja sobie współczuję, zachciało mi się roślinek…


Aga po prostu nie daj się zwariować nie musi być wszędzie idealnie
za to duży teren daje tyle możliwości


mi się zachciało zrobić rabatę z moliniami w roli głównej .....jakbym miała mało traw do cięcia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
KasiaBawaria 15:41, 17 lut 2022


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Agatorek napisał(a)
Ja dam radę, i z czasem, i z siłami . Gorzej z czasem eMa, bo to on ma wykopać to oczko . No cóż, najwyżej mu „zagrożę”, że poproszę o to któregoś z sąsiadów .

Hehe, u mnie takie grozby nie zadzialaly Zreszta takich mam sasiadow, ze jak wykopywalam row na zywoplot i trafilam na wielki kamien, to stali przy plocie i mi kibicowali przy kopaniu, ale nie pomogli mi go wyjac a wazyl sporo Ale moze u ciebie grozba podziala
Mi sie marza brzozy, niestety miejsca na takie drzewa brak.
____________________
Zapraszam na kawe
Alija 15:41, 17 lut 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8710
U Ciebie zawsze jest ciekawie, co człowiek zajrzy, to coś nowego.
Pomysł z oczkiem bardzo mi się podoba (ja lubię wodę w ogrodzie). Będzie super.

Te białe brzozy są piękne.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies