Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Basieksp 21:51, 11 sie 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10243
Zdrówka i miłego planowania nowych nasadzeń życzę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 22:41, 11 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13199
Alicjo, dziękuję

Martuś, No niestety, a chciałabym, żeby pouciekały .

Mirka, dzięki , masz rację, może jutro uda mi się podjechać po test.

Asia, dziękuję . A co robię? książka, jakiś film, przeglądanie oferty szkółek , w sumie to choruję od wczoraj, więc tego nudzenia nie było za wiele. We wtorek już mi było trochę niewyraźnie, ale myślałam, że po prostu jestem zmęczona.
Wczoraj po prostu mnie ścięło. Pierwszy raz od długiego czasu nawet trochę pospałam w dzień.
Na szczęście mam zapasy różnych leków, więc od razu potraktowałam się dawką uderzeniową .

Bożenko, hahaha, raczej staram się sadzić tak, żeby już nie przesadzać. Ale na pewno tego nie uniknę w kolejnych sezonach, bo sadzę dość gęsto.
Wczoraj (ale tylko dlatego, że miałam gorączkę), zamówiłam sobie dwa judaszowce i derenia i kilka jeżówek i jedną turzycę (bo jedna z zeszłego roku umarła ).
Muszę jeszcze zrobić jedną rabatę, rośliny już mam (jak to ja, wszystko nie po kolei), ale czekam na eMa, żeby mi skończył kopać rów. Nie wiem kiedy to zrobi, więc chyba zacznę sadzić bez niego. Ale najpierw zrywanie darni…

Basiu dziękuję
Na nowej rabacie, pisałam o niej do Bożenki, (wokół altanki, tam, gdzie mam posadzone głogi) planuję głównie hortensje krzewiaste, białe, różowe, łososiowe i bergenie (mama mi przywiozła kilka wielkich donic). I jakieś trawy, jeszcze nie wiem jakie.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kordina 23:49, 11 sie 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Agatorek napisał(a)


Bożenko, hahaha, raczej staram się sadzić tak, żeby już nie przesadzać. Ale na pewno tego nie uniknę w kolejnych sezonach, bo sadzę dość gęsto.
Wczoraj (ale tylko dlatego, że miałam gorączkę), zamówiłam sobie dwa judaszowce i derenia i kilka jeżówek i jedną turzycę (bo jedna z zeszłego roku umarła ).
Muszę jeszcze zrobić jedną rabatę, rośliny już mam (jak to ja, wszystko nie po kolei), ale czekam na eMa, żeby mi skończył kopać rów. Nie wiem kiedy to zrobi, więc chyba zacznę sadzić bez niego. Ale najpierw zrywanie darni…


No widzisz jak cię przejrzałam, jasnowidz czy co?
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
sylwia_slomc... 00:38, 12 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
Zdrówka, test kupisz w aptece zrobisz w domu, dla samej siebie żeby wiedzieć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:40, 12 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
Zdrówka, test kupisz w aptece zrobisz w domu, dla samej siebie żeby wiedzieć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wiaan 08:28, 12 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5191
Agnieszka dużo zdrówka dla Ciebie
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Joann 09:49, 12 sie 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
Dużo zdrówka:*
____________________
Joanna Ogród długi
Agania 11:41, 12 sie 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pilnujcie się i zdrowiejcie
Widok z balkonu WOW widać nieziemską pracę i trzymam kciuki za eMa i plany szklarniowe
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Rojodziejowa 14:03, 12 sie 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8446
Aga, w jakim stanie są u Ciebie Polestar? Mocno przebarwione?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Agatorek 14:56, 12 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13199
Bożenko, haha, już nie będę robić zakupów . Tablet mi się zawiesił/zablokował dość nieoczekiwanie (jakieś pół godziny przed tym normalnie go używałam), a przy kompie nie chce mi się siedzieć. Dodam, że w lutym skończyła się gwarancja

Sylwia, tak mam zamiar zrobić

Anetko, Joann, Aganiu, dziękuję

Aganiu, dziękuję dodatkowo za kciuki

Asiu (jakie Ty masz wielkie oczy ), jakiś czas temu były już takie (w zeszłym tygodniu chyba)


Jak wszystko inne, ma dużo słonka
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies