Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

sarenka 12:38, 27 mar 2023


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Cześć Agnieszka, zaglądam czytam i pozdrawiam będę podglądać, ale mało się udzielać
____________________
Magda W samym sloncu
anabuko1 12:51, 27 mar 2023


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23482
Magnoliowe drzewko duże i pięknie zapaczkowane.
Tylko czekać na cieplejsze dni i podziwiać rozkwitające kwiaty.
No i te sielskie widoki natury. Bezcenne. Łosi z bliska jeszcze nie widziałam. A wiem , że i u mnie też one są.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gruszka_na_w... 12:52, 27 mar 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21930
Agatorek napisał(a)
W czarnych donicach (na stole 3 sztuki i pod stołem 5 szt) mam hakone macra od Asi Margerytki. Jeszcze raz dziękuję






Podziwiałam wcześniej talenty fryzjerskie, ale to zdjęcie ...mnie zachwyciło. Jaki Ty masz cudny stoliczek roboczy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agatorek 13:10, 27 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Hej Magda , dawno Cię nie widziałam. Pozdrawiam również !

Aniu, trafiła mi się naprawdę ładna ta magnolia . Właśnie schowałam ją do budynku gospodarczego, stoi na stole warsztatowym eMa , przy oknie . Przeczeka przymrozki.
Okolica jest bardzo sielska i spokojna. Z własnej woli się stąd nie ruszę

Haniu, stół roboczy jest z czasów budowy, mam jeszcze jeden taki . W zeszłym roku trochę go podreperowaliśmy, ale myślę, że będzie jeszcze długo służył
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
anabuko1 14:09, 27 mar 2023


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23482
Agatorek napisał(a)
Hej Magda , dawno Cię nie widziałam. Pozdrawiam również !

Aniu, trafiła mi się naprawdę ładna ta magnolia . Właśnie schowałam ją do budynku gospodarczego, stoi na stole warsztatowym eMa , przy oknie . Przeczeka przymrozki.
Okolica jest bardzo sielska i spokojna. Z własnej woli się stąd nie ruszę

Haniu, stół roboczy jest z czasów budowy, mam jeszcze jeden taki . W zeszłym roku trochę go podreperowaliśmy, ale myślę, że będzie jeszcze długo służył

To dobrze,że chowasz jeszcze raz magnolie. Idą przymrozki a ona może słabo hartowana.
Nowe roślinki zawsze bardzo cieszą
Fajny masz taki roboczy stół
Ja też mam fajną sielską, naturalistyczną okolicę. I to jest to moje kochane miejsce.
I tez mnie takiego mieszczucha teraz ciężko z stąd ruszyć.
Także rozumiem cię doskonale
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Agatorek 14:30, 27 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Piąteczka Aniu
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Judith 14:42, 27 mar 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Fajowe takie hakonkowe dary . Ciekawe czy to Ogrodowisko przyczyniło się do takiej popularności tej trawy, że ciężko ją kupić .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Ewa777 15:05, 27 mar 2023


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18398
Ale Ci się trafiła przepiękna magnolia. Zdrowo rozrośnięta i zapączkowana. Nie będziesz czekała latami na kwiaty, co niestety często się zdarza przy młodych drzewkach.
Łosie w sąsiedztwie! Rewelacyjnie !
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
ewsyg 15:47, 27 mar 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Agnieszko, magnolię masz mego wypasioną. Ja kiedyś miałam 7 sztuk i nie została mi się ani jedna. Cześć sama przemarzła, a część wkopałam, bo jak przychodził czas ich kwitnienia, to przychodziły przymrozki i nigdy nie było kwiatów. To się lekko poddenerwowałam, złapałam za szpadel i nastał ich koniec. Mam nadzieje, że u Ciebie będzie inaczej.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Alija 17:17, 27 mar 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
Agatorek napisał(a)
To moja nowa magnolia, Kikuzaki.
I dwa małe hebe na taras.





Agnieszko, magnolia bardzo dorodna, rozkrzewiona i zapączkowana. Wygooglowałam ją sobie, piękna, będzie czad.
Fajne masz towarzystwo, łosie , coraz częściej dzikie zwierzęta pojawiają się w ludzkich okolicach.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies