Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 08:23, 27 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10164
Ogrodowy_Kalejdoskop napisał(a)
Piękny ogród, klony fantastyczne, a że busz też jest bliski mojemu serduchu to Twój ogród podoba mi się bardzo.


Witaj Darku, bardzo dziękuję. Niestety nie mam tak dużo słonecznych rabat jak u ciebie, więc znacznie jestem ograniczona w wyborze gatunków. Ale testuję wiele roślin w rozproszonym cieniu. Może też będzie w miarę przyjemnie i kolorowo
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:27, 27 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10164
ewsyg napisał(a)
Też go mam już od kilku lat i bardzo go lubię, zwłaszcza wiosną jest cudnie świecący. Trochę jest zajmujący, wymaga mocnego cięcia, ale dasz radę.
Pospacerowałam po twoim pięknym ogrodzie. Cudne masz roślinki i klimat.



Ewo, dziękuję
Czyli z wiąza generalnie jesteś zadowolona? Wiele roślin wymaga uwagi i pracy, dam radę jak tylko nauczę się go ciąć. Potrzebuję do siebie jasnych akcentów w ciemnym lesie Sama jestem ciekawa jak to się sprawdzi.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:28, 27 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10164
Margerytka40 napisał(a)
Ale cudowności u Ciebie. Pięknie. Aż nie chce się wychodzić


Asiu, no nikt nie wygania, możesz zostać. Tylko parasolkę podam bo leje od rana
____________________
April April podbija las Mazowsze
Margerytka40 08:30, 27 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
April napisał(a)


Asiu, no nikt nie wygania, możesz zostać. Tylko parasolkę podam bo leje od rana


Dziękuję ale mam deszczówkę i kaloszki. U mnie też pada a muszę paprocie poprzesadzać więc wdziałam akuratnie ubranko
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
April 08:30, 27 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10164
mrokasia napisał(a)
Faktycznie ta Geisha super wyglada na tym tarasie . Faktycznie tak szybko rośnie? U Kwarteta nie przyrasta jakoś kosmicznie, wydaje mi się. Poza tym w donicy będzie miała ograniczone możliwości.


Kasiu, egzemplarz Kwarteta jest zmutowany, może to też wpływa na wielkość przyrostów. Tu dziewczyny piszą że raczej silnie przyrasta. A tak jak piszesz, donica znacznie ograniczy rozrost. Tylko na jak długo, no biję się z myślami. Nie wiem czy nie kupię trzeciego wiąza, wracając z pracy... cena bardzo korzystna.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:31, 27 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10164
Roocika napisał(a)


Jakie piękne ujęcie


Z rodzaju lew na polowaniu
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:35, 27 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10164
Margerytka40 napisał(a)


Dziękuję ale mam deszczówkę i kaloszki. U mnie też pada a muszę paprocie poprzesadzać więc wdziałam akuratnie ubranko


No widzisz jaka jesteś zaradna
Mnie za to ulewa złapała w drodze do pracy. Zaparkowałam elegancko auto, tyłem do żywopłotu. Zorientowałam się że parasolka w bagażniku, musiałam zatem trochę wysunąć auto, żeby się do niej dostać. Przy okazji wywaliłam otwartą torebkę dnem do góry, na mokry asfalt. (uwaga, jestem w bardzo jasnej sukience) Wszystko brudne. Przy wejściu do roboty zorientowałam się że nie mam przepustki. Albo została we wczorajszej torebce albo pod samochodem...
No cudnie zaczął się dzień.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Helen 08:39, 27 maj 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Takie piątki są najgorsze. I jeszcze klientom się przypomina o różnych starych tematach, ehhh.
Miłego dnia, mimo wszystko.
____________________
Helen - Hortensjowo
Margerytka40 08:50, 27 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
No to zaczęłaś dzień z przytupem. Mocna kawka może?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 08:53, 27 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Cena faktycznie super, u Sz. widziałam dwa razy droższe. Co prawda wysoko szczepione ale koronka malutka...
Przygoda poranna niefajna . Ale, mimo wszystko, dziś piątek!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies