Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Wiolka5_7 09:38, 06 kwi 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20432
Ile darmowych sadzonek pozyskałaś
Uwielbiam to!
Ja po Świętach biorę się za podział Rozanne,bo ładnie ruszyły

Ulala jakie piękne paznokietki w sam raz do sadzenia róż
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kordina 10:00, 06 kwi 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4692
Judith napisał(a)
Pięknie podzielone to raz, ale dwa - jaki już stopień rozwoju!

O tak, potwierdzam a pazurki masz super, do ogrodu po świętach i grzebania w ziemi w sam raz, a mówi to grzebiuszka ziemna z krótko przyciętymi
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
TAR 12:41, 06 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7202
Aprilku ja to chetnie bym przygarnela jakies bylinki bodziszki, barwinek, hosty, trawy i co tylko masz w nadmiarze. Bylina wdzieczna jest, szybko sie rozrasta a kiedys moze i ja sie podziele. Jak jutro zrobi sie cieplej zabieram sie za rabte "podjazdową" musze choc cos posadzic, kij tam z domem, zdaze sie rozpakowac a orka ogrodowa wzywa, chce troche na swiezym podłubac. Moze dzis wątek zaloze i nie bede juz bezdomna
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 12:42, 06 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7202
pazurki piekne ale jak Ty bedziesz teraz w ogrodku robic?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Martka 14:11, 06 kwi 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Zwróciłam uwagę na to samo co Judith, ta Fay już jest bardzo do przodu. U mnie widoczny tylko kantabryjski, reszta siedzi głęboko schowana, ma rację w sumie
Dorii 16:38, 06 kwi 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
TAR napisał(a)
Aprilku ja to chetnie bym przygarnela jakies bylinki bodziszki, barwinek, hosty, trawy i co tylko masz w nadmiarze. Bylina wdzieczna jest, szybko sie rozrasta a kiedys moze i ja sie podziele. Jak jutro zrobi sie cieplej zabieram sie za rabte "podjazdową" musze choc cos posadzic, kij tam z domem, zdaze sie rozpakowac a orka ogrodowa wzywa, chce troche na swiezym podłubac. Moze dzis wątek zaloze i nie bede juz bezdomna

Tarciu, barwinka ci ukopie i tak masz u mnie donice z irysami :⁠-⁠D
Fioletowego mam multum a i sadzonki od ciebie ładnie nabrały, niebieski i wielkokwiatowy.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
sylwia_slomc... 22:38, 06 kwi 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81590
Widzę, że działasz nie tylko z upiększaniem ogrodu, ale i o sobie pamiętasz Moje pazurki nie kwalifikują się do pokazywania Ale tak to jest jak się ściany drapie i nie tylko
Ja uwielbiam drzewa bluszczem obrośnięte
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 22:59, 06 kwi 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
TAR napisał(a)
pazurki piekne ale jak Ty bedziesz teraz w ogrodku robic?


Haha, o to samo miałam pytać

Ja od czasów ogrodowania, to mam tylko krótkie i niepomalowane, a wcześniej szalałam z kolorami i czasami ze wzorkami .
Ale …chyba jednak coś z nimi zrobię, chociaż na te dwa dni niech będą ładne


Ładnie Ci poszło z podziałem bodziszków !
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 23:30, 06 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6517
April napisał(a)


No i co ja mam teraz z nimi zrobić? Bo jutra spokojnie posiedzą w wodzie. Potem jak mnie fantazja poniesie

Jola, jednego jestem pewna - tych kilka róż nie jest w stanie Cię pokonać, będzie dobrze
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
April 07:05, 07 kwi 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
mrokasia napisał(a)
No ładnie Ci to dzielenie bodziszków poszło . Te małe też się może ukorzenią. Ja muszę ten amarantowy od Ciebie podzielić.


Kasiu, pierwszy raz to robiłam i byłam mile zaskoczona łatwością. Zdaję sobie sprawę że to dużo zależy od odmiany. W planach jeszcze Rozanne, z nim podobno trudniej.
Jak chcesz więcej tego amarantowego to nie dziel, u ciebie pewnie się jeszcze nie rozrósł, mogę u siebie go jeszcze skubnąć
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies