Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

TAR 20:27, 05 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7258
An_na napisał(a)
Tarciu, mój ogród jeszcze młodziutki ale mogę się podzielić rozchodnikiem (nie znam nazwy odmiany ale wysoki i kwitnie na fioletowo)
Żurawka shanghai
Żurawka Nordhern Exposure Lime
Liliowiec Stella de Oro
Zapraszam na priv


juz pędze Aniu na Żuławach my to moze sasiadki jestesmy
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 20:35, 05 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7258
Aprilku mysl z ta rabata, mysl. I powiem Ci, ze masz juz pieknie ogarniety ogrod a i widoczki zacne. Widzialam walke z winobluszczem, nie zazdroszcze.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magara 23:48, 05 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6573
Jola, róże przyszły?
CMOK
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Makao 06:34, 06 kwi 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 3963
TAR napisał(a)

Kochana, pisze o pierwszym ogrodzie, drugi nadal jest jaki byl z niewielkimi zmianami typu likwidacja 2 rabat i likwidacja oczka i kaskady z obawy o malego dzieciaczka.
a ten to dzika karta na razie, nie mam funduszy ani sily na ten moment

Ale się wystraszyłam jak Ewcia napisała że Twój ogród został zrównany z ziemią. No po prostu totalny brak duszy ktoś ma. Pierwszego nie znam bo widziałam tylko ten ostatni więc mi mniej szkoda. Ale tego którego znam no za nic w świecie bym nie zniszczyła. Dobrze że nowi właściciele mają piękniejsza duszę
A w tym obecnym ogrodzie to masz już cokolwiek?
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
April 07:06, 06 kwi 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10145
Z przygotowań do świąt to ... zrobione świąteczne pazurki





Róże też przyjechały, wpakowałam po macoszemu do wiadra i tyle. Może coś posadzę w poniedziałek jak goście sobie pójdą
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:09, 06 kwi 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10145
Fajnie że się gościcie same, bo gospodyni zawodowo zarobiona bardzo.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:12, 06 kwi 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10145
Makao napisał(a)

Mam. Ruszyła ale dopiero ma z 10cm.
O odmładzaniu nie wiedziałam.

A co ile lat? Moje mają 3 lata.


Odmładzanie, w sensie że ja siewki sobie przesadzam w lepsze miejsca i one takie ładniejsze są od starych kęp, które nie przyrastają. Te stare kępy chyba niedługo wyrzucę a posadzę na ich miejsce właśnie młodsze siewki, które atrakcyjniej wyglądają
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:30, 06 kwi 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10145
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Walki z winobluszczem współczuję. Swojego pozbywałam się dwa lata po posadzeniu, a i tam umordowałam się niemożebnie.

Rabata pod cisami zapowiada się ciekawie. Wypada życzyć sił i odpowiedniej aury. O efekt jestem spokojna. Będzie pięknie.


Haniu, za życzenia dziękuję, bardzo się przydadzą bo na razie ani sił ani aury
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:33, 06 kwi 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10145
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Jolu, ale Ty już z przytupem sezon zaczęłaś! Nowa rabata Winobluszcz na szczęście usunęłam parę lat temu, w tym chłopcy wyrywali mi cały bluszcz, który posadziłam trzy lata temu na nowej części pod płotem Jak zobaczyłam tempo jego przyrostu, to oczy mojej bujnej wyobraźni ujrzały cały tajemniczy pod bluszczem za parę lat. Tak, że tego. Na błędach człowiek się uczy. Drogo mnie kosztował ten bluszcz, chłopcy za darmo takiej roboty nie chcieli wykonać


Agata, z jakim przytupem, zapowiedziałam że będzie nowa rabata, nie wiadomo kiedy... i zerwałam trochę badyli.
A z bluszczem jeszcze się lubię. Nie zrywam, przeciwnie, sadzę
Ale Tajemniczy pod bluszczem dopiero by był tajemniczy
Wiem z doświadczenia że praca rodziny może być czasem droższa niż obcego I trudniej wyegzekwować
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:45, 06 kwi 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10145
Kasya napisał(a)
Mowisz ze sunflare zanika ? Hmm
Właśnie kupiłam


Może u ciebie będzie miała lepsze warunki
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies