Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 08:10, 31 maj 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
vita napisał(a)


Strzępek lada rok nawiąże kolorystycznie ze swoją korą do rdzawości mis, dobrze ulokowane
Pytałam o przetacznikowce, bo doskonale wpisałyby się w Twoje leśne kadry. Chelenger ładny, ale doskonale pasowałaby u Ciebie 'Diana'. Pytam, bo mam i się nią zachwycam


Wiesz co, jakoś nie pomyślałam o tym że kora strzępka będzie pasować do mis Faktycznie, fajnie się udało ale zupełnie przypadkiem. Nie przypisuję sobie takiej przebiegłości
Przetacznikowiec Diana mówisz, no bardzo ładny, całkiem biały, muszę poszukać. Dawno nie byłam w swojej ulubionej szkółce pod Serockiem. Próbuję ograniczyć wydatki ogrodowe Ale może trzeba podjechać
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:14, 31 maj 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Magara napisał(a)

Jola, jestem zadowolona Poszły na całkiem nowe przedłużenie jednej z moich rabat Wylądował tam też KF od Ciebie i turzyce muskegońskie, też od Ciebie, cmok I wiele różnych przetasowań tam się zdarzyło
Pstrokacizny się przestałam bać, dojrzewam chyba


Magarku, pstrokacizna dobrze skomponowana potrafi podbić kompozycję. Ja generalnie nie przepadam ale są miejscówki które aż się proszą o coś jaśniejszego i lekko bijącego po oczach Więc też trochę mam
Przetasowania to nasze drugie imię Kończę zakładanie nowych rabat a w międzyczasie coś tam zawsze zmieniam w innych miejscach. Już z tym nie walczę nawet
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:15, 31 maj 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
sylwia_slomczewska napisał(a)
Prześlicznie jest Co kąt to ładniejszy


Dzięki
____________________
April April podbija las Mazowsze
Roocika 08:58, 31 maj 2023


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
April napisał(a)






Cudowny leśny busz z leśnym kotem
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
vita 09:28, 31 maj 2023


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
April napisał(a)
Wiesz co, jakoś nie pomyślałam o tym że kora strzępka będzie pasować do mis Faktycznie, fajnie się udało ale zupełnie przypadkiem. Nie przypisuję sobie takiej przebiegłości
Przetacznikowiec Diana mówisz, no bardzo ładny, całkiem biały, muszę poszukać. Dawno nie byłam w swojej ulubionej szkółce pod Serockiem. Próbuję ograniczyć wydatki ogrodowe Ale może trzeba podjechać


Bardzo fajnie się udało Dianę, kiedy ją chciałam kupić była prawie niedostępna. Z tego źródła mam, nawet Serock osobiście mi podrzucił, od razu pięć sztuk Po latach pięknie, bez specjalnych zabiegów się rozrosła. Właśnie przeniosłam część na nową rabatę, bo wróciła mi chęć na przeróbki

____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
April 10:15, 31 maj 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Roocika napisał(a)


Cudowny leśny busz z leśnym kotem


He, he, zamiast Mainecoonów powinnam mieć Norweskie leśne Ale nie wiem czy te koty są rude... A u mnie rudości górą
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kasya 10:19, 31 maj 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41813
April napisał(a)


He, he, zamiast Mainecoonów powinnam mieć Norweskie leśne Ale nie wiem czy te koty są rude... A u mnie rudości górą

Są i rude, kolory jak mainecoon tylko nie wiem czy maja taki cudowny charakter
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
April 10:20, 31 maj 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
vita napisał(a)


Bardzo fajnie się udało Dianę, kiedy ją chciałam kupić była prawie niedostępna. Z tego źródła mam, nawet Serock osobiście mi podrzucił, od razu pięć sztuk Po latach pięknie, bez specjalnych zabiegów się rozrosła. Właśnie przeniosłam część na nową rabatę, bo wróciła mi chęć na przeróbki



O dobre wieści. Od Przemka czy od Bianki kupowałaś?
Normalnie kusisz. Chyba się w sobotę przejadę do nich, tylko bardzo rano bo potem to masakra przejechać przez Zegrze. Plażowicze walą nad zalew

A wczoraj czekając na fryzjera, który miał opóźnienie, dokupiłam jeżówek Mangus, jarzmiankę Roma, athyrium filix-femina Frizeliae i jakąś dziwną szałwię jednoroczną ale o super niebieściutkim kolorku. Tak to jest jak fryzjer tuż przy ogrodniczym Nie potrafię wyjść z doniczek.
Podziwiam chęć zmian. Ja się czuję już bardzo zmęczona w tym sezonie, choć się dopiero zaczął
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 10:34, 31 maj 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Kasya napisał(a)

Są i rude, kolory jak mainecoon tylko nie wiem czy maja taki cudowny charakter


Nie no, przecież rudy to nie kolor, to charakter, tak mi eMuś powtarza
____________________
April April podbija las Mazowsze
sylwia_slomc... 10:54, 31 maj 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
April napisał(a)


Nie, nie zauważyłam żeby powtarzał. No może jeden lub dwa kwiaty ale tego chyba powtarzaniem nie nazwiemy To byłby eufemizm

Nie pamiętam jaką ilością, ale biorąc pod uwagę, że moja kępka malutka to i dwa kwiatki będą powtarzaniem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies