Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

TAR 11:05, 31 maj 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7271
żałobne kwitna caly czas, sa zadolowane i codziennie podlewane, co maja nie kwitnąć dobrze im u mnie, polcien, woda,cieplo. niech tylko szkieletory posadze to biore sie za byliny by nie zdechly w koncu od 3 dni mam walnietą szyje i sie ruszac nie moge. az mnie cos trafi od tej niemocy wrrr
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Mgduska 16:27, 31 maj 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
April napisał(a)


oj tam, oj tam, zobaczę ten twój wielki Mordor już się doczekać nie mogę


Ja też się cieszę, tylko się obawiam, że jak taki mistrzowski team zdobędzie już mój Mordor, padnie trupem na miejscu
____________________
Sałatka pokrzywowa
inka74 16:35, 31 maj 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Bożesz, właśnie zdałam sobie sprawę, jak ja dawno u ciebie i u dziewczyn fizycznie na ogrodzie nie byłam...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasya 18:14, 31 maj 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41815
inka74 napisał(a)
Bożesz, właśnie zdałam sobie sprawę, jak ja dawno u ciebie i u dziewczyn fizycznie na ogrodzie nie byłam...

A u siebie ? tez by się fotki przydały

A tutaj zawsze jest czym napaść oczy
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Agatorek 18:34, 31 maj 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
April napisał(a)


Aga, a ja wczoraj miałam wolne pół godziny przed fryzjerem i znów zajrzałam do ogrodniczego, kupując kolejne siedem doniczek. Jak ja to upchnę w tę dżunglę?
U mnie trybula sieje się tylko w ciemiernikach i hakone, wybaczam jej zatem. Zresztą łatwo wyrwać Niestety werbena mi się ciągle nie sieje, lub sieje niezwykle symbolicznie, na ścieżkach....
Szykuj się, nalot planujemy na twoje włości


Zabierzcie ciemne okulary, co by chwastów za dużo nie zauważyć
Werbena potrzebuje chyba więcej słońca, masz ją na wjazdowej?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
vita 21:36, 31 maj 2023


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
April napisał(a)
O dobre wieści. Od Przemka czy od Bianki kupowałaś?
Normalnie kusisz. Chyba się w sobotę przejadę do nich, tylko bardzo rano bo potem to masakra przejechać przez Zegrze. Plażowicze walą nad zalew

A wczoraj czekając na fryzjera, który miał opóźnienie, dokupiłam jeżówek Mangus, jarzmiankę Roma, athyrium filix-femina Frizeliae i jakąś dziwną szałwię jednoroczną ale o super niebieściutkim kolorku. Tak to jest jak fryzjer tuż przy ogrodniczym Nie potrafię wyjść z doniczek.
Podziwiam chęć zmian. Ja się czuję już bardzo zmęczona w tym sezonie, choć się dopiero zaczął


To było jeszcze przed, więc od obojga Pytaj Przemka, on mi przywiózł, może jeszcze ma w ofercie.
Dawno tam nie byłam, wiele się zmieniło, a wcześniej parę razy wspólnie z większą ekipą, objeżdżaliśmy znajome ogrody. Upychaliśmy bagażniki pełne roślin z wymian i z zakupów. Ach, wspomnienia
Pokaż szałwię, jestem ciekawa.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Gruszka_na_w... 21:45, 31 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Ursa wychodziła po serek i kończyło się to wzbogaceniem zestawu roślin, a Ciebie strach wysłać do fryzjera.

Trybulę leśną widać na zdjęciach. Sama delikatność. Cudnie wygląda.

____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
April 07:10, 01 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
sylwia_slomczewska napisał(a)

Nie pamiętam jaką ilością, ale biorąc pod uwagę, że moja kępka malutka to i dwa kwiatki będą powtarzaniem


he, he, no tak, potencjalny sukces zależy od tego jakie były wstępne założenia
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:12, 01 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
TAR napisał(a)
żałobne kwitna caly czas, sa zadolowane i codziennie podlewane, co maja nie kwitnąć dobrze im u mnie, polcien, woda,cieplo. niech tylko szkieletory posadze to biore sie za byliny by nie zdechly w koncu od 3 dni mam walnietą szyje i sie ruszac nie moge. az mnie cos trafi od tej niemocy wrrr


Oj przepracowałaś się? Taki nerwoból może trwać kilka tygodni. Wiem, bo niestety też jestem na nie podatna. Bardzo współczuję
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:14, 01 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Mgduska napisał(a)


Ja też się cieszę, tylko się obawiam, że jak taki mistrzowski team zdobędzie już mój Mordor, padnie trupem na miejscu


No weź, bo ja tu padnę trupem ze śmiechu. Skupimy się na tym z czego jesteś dumna. Każdy ma "rabaty wstydu" i miejsca których nie pokazuje. No ja mam takich mnóstwo
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies