Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Dorii 17:09, 30 maj 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Ochy i achy zostawiam.
U ciebie to nawet rabaty 'w trakcie' wyglądają super :⁠-⁠D
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Martka 17:26, 30 maj 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Drastyczne? Ja kocham takie wydanie grozy Jolu, u mnie w tym roku wyjątkowo mocno wyjazdowo, ale mam ogromną nadzieję, że wizyty i najazdy uda się zgrać mimo to
Mgduska 17:38, 30 maj 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Właśnie, drastycznie, jak tak, to u mnie jeden wielki Mordor.

Gwiazdnica rośnie dziko w lasach, ale mieszanych. Nie wiem jak długo kwitnie, nie pamiętam. Listki będą na pewno
____________________
Sałatka pokrzywowa
Agatorek 18:29, 30 maj 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Jola, to już nie busz, to już dżungla
Zastanawiam się, czy pod koniec sezonu da się wyjść na ścieżki

Pięknie ❤️

Trybula rzeczywiście jest piękna, mam kilka, ale sieje się strasznie. I to nie tak normalnie, jak np werbena, czyli na wolnym kawałku ziemi, tylko najczęściej w jakichś innych roślinach .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
antracyt 18:54, 30 maj 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11580
Mgduska napisał(a)
Właśnie, drastycznie, jak tak, to u mnie jeden wielki Mordor.

Gwiazdnica rośnie dziko w lasach, ale mieszanych. Nie wiem jak długo kwitnie, nie pamiętam. Listki będą na pewno


U mnie gwiazdnice rosną wzdłuż pola, przy drodze. Na wiejską przyniosły mi je chyba ptaki. Super radzą sobie same

Sceny drastyczne jak dla mnie dość słabo

Jolu, przyglądam się Twojej glediczji i zastanawiam się co się mojej stało. Mam odmianę Rubilace, ale po wiosennych przymrozkach straciła wszystkie młode liście i kolejne odrosły jej jasnozielone. Myślisz że odzyska kolor?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
TAR 20:15, 30 maj 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7272
Brechnelam z tego drastycznego kobieto zobaczysz drastyczne to u mnie, u ciebie to male miki.
Apropo glediczji chyba ją jednak kupie. W lesie powinna swiecic. A poza tym rozmarzylam sie w tym ogrodzie. Rudy mnie rozwalil. Bodziszki zalobme maja urok. Uwielbiam ich kolor.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
hankaandrus_44 21:56, 30 maj 2023


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Alicjo, Zbierz kochana nasionka arcydzięgla, ja też proszę o kilka szt.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
vita 22:18, 30 maj 2023


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
April napisał(a)
Po prawej ledwie widoczny klon zwany strzępkiem


Strzępek lada rok nawiąże kolorystycznie ze swoją korą do rdzawości mis, dobrze ulokowane
Pytałam o przetacznikowce, bo doskonale wpisałyby się w Twoje leśne kadry. Chelenger ładny, ale doskonale pasowałaby u Ciebie 'Diana'. Pytam, bo mam i się nią zachwycam
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Magara 22:56, 30 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
April napisał(a)

Ja się nie zdecydowałam na te z żółtymi listkami, bałam się że będzie za pstrokato. Zadowolona jesteś?
U mnie właśnie przekwitły. Zetnę w weekend, ciekawa jestem czy powtórzą kwitnienie, bo podobno to możliwe

Jola, jestem zadowolona Poszły na całkiem nowe przedłużenie jednej z moich rabat Wylądował tam też KF od Ciebie i turzyce muskegońskie, też od Ciebie, cmok I wiele różnych przetasowań tam się zdarzyło
Pstrokacizny się przestałam bać, dojrzewam chyba
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
sylwia_slomc... 23:07, 30 maj 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Prześlicznie jest Co kąt to ładniejszy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies