Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

UrsaMaior 16:46, 02 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
TAR napisał(a)


hehehe ty nie jestes miarodajna, u Ciebie wszystko rosnie


Haha Judith blisko mnie mieszka, więc piach ten sam
____________________
ogród pod lasem
Agatorek 19:54, 02 cze 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
April napisał(a)


Derenia zauważyłam że przy samej ziemi ma listek.
A przy okazji, co z twoim klonem odmieńcem? Postanowiłaś coś?
Tak, usunąć zawsze się zdąży.
Mam tak z sosną szczepioną na pniu. Wyjęłam z rabaty do donicy. Gubi igły. Reanimuję, choć bez przekonania. Już ją miałam wczoraj rzucić na ognisko.


Mam podobnego derenia. Po poprzedniej zimie myślałam, że umarł. Jednak puścił od korzenia gałązkę i po tej zimie normalnie ma listki.

Klona dziwaka muszę skrócić. Na razie odwlekam, szkoda mi trochę. Szkółka stwierdziła to samo, co my, że ma rewersję liści. Na pocieszenie dostałam kupon na stówę .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
TAR 20:46, 02 cze 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
April napisał(a)

Mam tak z sosną szczepioną na pniu. Wyjęłam z rabaty do donicy. Gubi igły. Reanimuję, choć bez przekonania. Już ją miałam wczoraj rzucić na ognisko.


Mialam tak z 3 sosnami Rondello i jedna Smchidt, rondelki zalatwily mrowki i mszyce a ta druga byla w szkolce przesuszona. Tego sosny nie lubia ciezko je odratowac po przesuszeniu ale da sie.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Margo2 23:00, 06 cze 2023


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 777
Jak zwykle twierdzę, że za rzadko u Ciebie jestem.
Uwielbiam Twój ogród.
Ale zapraszam też do siebie.
Może w końcu dziewczyny też się zdecydują mnie odwiedzić razem z Tobą?
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
April 13:38, 07 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
Magleska napisał(a)


Nie mam jeszcze leżaczków haha ,więc nie mogę poleżeć darń muszę zdzierać znowu dzięki i przez Was


Nie no, leżaczki trzeba mieć. Choćby po to żeby odpocząć po robocie w ogrodzie i mieć siłę wrócić do domu. Zdarza mi się tak Choć oczywiście mieszkam tam gdzie ogród Mężaty się czasem śmieje że jak przesadzę to będę spać na rabacie, bo on mnie do domu nie przeniesie
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:41, 07 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
Agatorek napisał(a)


Mam podobnego derenia. Po poprzedniej zimie myślałam, że umarł. Jednak puścił od korzenia gałązkę i po tej zimie normalnie ma listki.

Klona dziwaka muszę skrócić. Na razie odwlekam, szkoda mi trochę. Szkółka stwierdziła to samo, co my, że ma rewersję liści. Na pocieszenie dostałam kupon na stówę .



Czyli to czego nie lubię, trzeba czekać na rozwój sytuacji.
Ładnie się szkółka zachowała. To przecież nie ich wina, zdarza się. Ale taki pewnie u nich już rachunek nabiłaś że wolą klienta zatrzymać. Miło z ich strony.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:42, 07 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
TAR napisał(a)


Mialam tak z 3 sosnami Rondello i jedna Smchidt, rondelki zalatwily mrowki i mszyce a ta druga byla w szkolce przesuszona. Tego sosny nie lubia ciezko je odratowac po przesuszeniu ale da sie.


Nie wiem czy mi się chce ratować. Póki co stoi w doniczce bo i tak nie mam czasu się nim zająć.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:44, 07 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
Dziewczyny, kupiłam przetacznikowce Diana 5 sztuk i Cupid 5 sztuk oraz jednego Amethyst tak na doczepkę. Oraz dwa syberyjskie dla porównania.

I fajnego bodziszka Dark Eyes. Oraz szałwię Caradonna, zobaczę czy w nowym miejscu będzie dla niej dość światła. Ale skoro przetacznikowcom wystarczy to i szałwia da chyba radę.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:47, 07 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
Margo2 napisał(a)
Jak zwykle twierdzę, że za rzadko u Ciebie jestem.
Uwielbiam Twój ogród.
Ale zapraszam też do siebie.
Może w końcu dziewczyny też się zdecydują mnie odwiedzić razem z Tobą?


Gosia, nie zauważyłam wpisu, nie masz fotki w awatarze to znikasz wśród innych Przyjedziemy, obiecuję. Choć przyznam że w czerwcu kalendarz mi się zagotował z lekka.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:48, 07 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
Wracając do zakupów:





Spore kwiaty


I bardzo ciekawe liście
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies