Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Judith 17:50, 15 lip 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10009
Liście borówki pięknie się przebarwiają jesienią .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Basieksp 22:56, 15 lip 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10316
Judith napisał(a)
Liście borówki pięknie się przebarwiają jesienią .


Zgadzam się też je mam, ładnie się przebarwiają i listki dość długo się trzymają
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
MiluniaB 23:40, 15 lip 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Judith napisał(a)
Małżonek zachęcony tegorocznymi sukcesami stolarskimi w postaci huśtawki i ganku domku (altany) machnął był z rozpędu donicę. Donica stanęła na szambie, które wkopane jest płytko, wiec nic na nim nie rośnie.
I teraz mam rozkminkę, co w rzeczonej donicy ppsadzoc. Myśle o rozplenicach hameln, a pomiędzy nimi jakieś jednoroczne. Nie mam pomysłu, jakie... pomożecie?



Jak chcesz rozplenice Hameln to może z werbeną, albo jeżówkami? Fajna ta donica - zdolny mąż
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Basieksp 23:42, 15 lip 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10316
Fajna donica
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 00:31, 16 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Judith napisał(a)

Hihi, mówił, ze jak będzie miał dość korpo to źródło przychodu będzie .


Dobrzy fachowcy są w cenie, a zarabiać, robiąc coś, co się lubi, to bajka
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kasia_CS 06:10, 16 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Judith napisał(a)
Małżonek zachęcony tegorocznymi sukcesami stolarskimi w postaci huśtawki i ganku domku (altany) machnął był z rozpędu donicę. Donica stanęła na szambie, które wkopane jest płytko, wiec nic na nim nie rośnie.
I teraz mam rozkminkę, co w rzeczonej donicy ppsadzoc. Myśle o rozplenicach hameln, a pomiędzy nimi jakieś jednoroczne. Nie mam pomysłu, jakie... pomożecie?




Bardzo zdolny ten Twój małżonek, donica jest świetna!!

Mnie po głowie zamiast rozplenic chodzą molinie KF- potrafią pięknie się wylewać poszukam potem fotki z ogrodu April z poprzedniej wizyty, jak pięknie zwieszały się do wgłębnika. I kwiatostany mają dość wysokie, takie fajne ażurowe

Co pomiędzy.. Zastanawiam się co da radę między pierwotnie planowanymi hameln.. z jednorocznych to ja zawsze lubiłam np ipomeę, fajnie te duże limonkowe albo ciemno-fioletowe liście wyglądają.. albo widzę tam morze kwiatów wylewających się białych surfinii
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Judith 09:44, 16 lip 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10009
MiluniaB napisał(a)

Jak chcesz rozplenice Hameln to może z werbeną, albo jeżówkami? Fajna ta donica - zdolny mąż

Miluniu, werbena za wysoka, jezowki mnie kuszą, ale w tym roku raczej jednoroczne. Zobaczę jak hameln przezimuje.
Dziękuję w imieniu donicy i męża .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 09:45, 16 lip 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10009
Basieksp napisał(a)
Fajna donica

Dziękuję, Basiu : )
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 09:47, 16 lip 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10009
Agatorek napisał(a)


Dobrzy fachowcy są w cenie, a zarabiać, robiąc coś, co się lubi, to bajka

No, fachowcem to małżonek w dziedzinie stolarstwa nie jest . Pasjonatem raczej.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 09:51, 16 lip 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10009
Kasia_CS napisał(a)


Bardzo zdolny ten Twój małżonek, donica jest świetna!!

Mnie po głowie zamiast rozplenic chodzą molinie KF- potrafią pięknie się wylewać poszukam potem fotki z ogrodu April z poprzedniej wizyty, jak pięknie zwieszały się do wgłębnika. I kwiatostany mają dość wysokie, takie fajne ażurowe

Co pomiędzy.. Zastanawiam się co da radę między pierwotnie planowanymi hameln.. z jednorocznych to ja zawsze lubiłam np ipomeę, fajnie te duże limonkowe albo ciemno-fioletowe liście wyglądają.. albo widzę tam morze kwiatów wylewających się białych surfinii

Dziękuję .
Kasiu, już mi w głowie dojrzała wizja rozplenicy z bakopą, a Ty mi tu mieszasz z ipomeą . No i bardzo dobrze, bo biała bakopa i ipomea wyglądają lepiej niż tylko bakopa!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies