Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Martka 09:55, 16 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Jeszcze jest tojeść rozesłana. Ale nie do bakopy, bo za dużo drobnego w donicy.
Kasiu, Judith, molinia Karl Foerster ma bardzo wysokie kwiatostany, u Mary jakieś 1,5 metra i więcej... chyba widzę ją na rabatach.
Judith 09:57, 16 lip 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10009
Do tej donicy nie pasują mi żadne wysokie rosliny, dlatego w kwestii trawki pozostanę przy hameln.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Kasia_CS 10:19, 16 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Martka napisał(a)
Jeszcze jest tojeść rozesłana. Ale nie do bakopy, bo za dużo drobnego w donicy.
Kasiu, Judith, molinia Karl Foerster ma bardzo wysokie kwiatostany, u Mary jakieś 1,5 metra i więcej... chyba widzę ją na rabatach.


No wiem wiem, ale jednocześnie są takie ażurowe Zapodam Ci mimo wszystko fotkę bez namawiania, bo mi to wylewanie trawy tak się podoba, że może Ci się zachce gdzie indziej jej użyć, a tu masz inspirkę


Cieszę się, że z ipomeą trafiłam A gdyby jednak zachciało Ci się jednorocznej zwieszającej się rośliny o chłodnych i drobniejszych liściach to ja jeszcze jestem fanką dichondry Może nawet się będzie lepiej z Hameln komponować niż żarówiasta ipomea.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Martka 10:25, 16 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Inspirka obłędna. Judith, może jakieś drobne róże?
Judith 10:50, 16 lip 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10009
Piękne te nasadzenia z Kasi zdjęcia, jednak nie do mojej donicy, nie na to miejsce . Donica ze zdjęć tworzy pełny zakątek, ja obsadzam szambo, o zakątku nie ma mowy .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 10:53, 16 lip 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10009
Ogród w deszczu. Zdjęcia z telefonu, bo trzeciej ręki do trzymania parasola nie miałam



____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 11:01, 16 lip 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10009
Prócz hortensji bukietowych mam także ogrodowe, którym pąki kwiatowe przemarzają już od kilku lat. Smutne, ale nie tak bardzo, bo krzewy maja piękny pokrój i są ozdobą .


A jak podejdziemy bliżej okaże się, ze bywają niespodzianki w postaci kwiatów na tegorocznych pędach!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agatorek 17:16, 16 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Też tak mam z ogrodowymi . Ale i tak lubię te kępki

Soczyście u Ciebie (u mnie tez padało dziś )
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 17:56, 16 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Judith, zakątek przy ławeczce to chyba moje ulubione miejsce u Ciebie. Róża nie skąpi kwiecia Piękny kolor. Za ławeczką także widzę róże, czy one tam były wcześniej??
mrokasia 18:18, 16 lip 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18088
Judith napisał(a)
Piękne te nasadzenia z Kasi zdjęcia, jednak nie do mojej donicy, nie na to miejsce . Donica ze zdjęć tworzy pełny zakątek, ja obsadzam szambo, o zakątku nie ma mowy .


Eeee tam, jak się postarasz to i z szamba stworzysz zakątek... .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies