Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Martka 06:55, 16 paź 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Cudna sesja z psiakiem, trawnik z liściem dodaje klimatu! Słodzia, i aka super lśniąca sierść jegomościa! Dęby też piękne, nic nowego nie napiszę, bo zbieranie liści to raczej nie ma szans przerodzić się w hobby
Judith 11:23, 16 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Agatorek napisał(a)


Pamietam

Pamietam też, że kiedyś pisałaś mi o przycinaniu forsycji, że najpierw po kwitnieniu, a później w czerwcu.
O ile po kwitnieniu przycięłam, to drugi raz był chyba dopiero w sierpniu .

Psiak cudny (moje nie potrafią pozować w bezruchu ). A dęby piękne (piękne, ale kłopotliwe )

Ja w tym roku tak mocno opitoliłam swoją forsycję, ze drugiego cięcia nie było wogóle. Jest przez to nieco rozczochrana, ale trudno - nie będzie żółtej kuli wiosną, ale rozczochraniec. A sierpień to dobry moment; pisałam kiedyś, ze czerwiec??? Skleroza mnie bierze .
Psiak dziękuje za pochwały swojej urody .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 11:26, 16 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Martka napisał(a)
Cudna sesja z psiakiem, trawnik z liściem dodaje klimatu! Słodzia, i aka super lśniąca sierść jegomościa! Dęby też piękne, nic nowego nie napiszę, bo zbieranie liści to raczej nie ma szans przerodzić się w hobby

Liście dobrze na zdjęciach wychodzą . Dzisiaj akcja GRABIENIE w wykonaniu małżonka . A ja pozbieram z rabat, ale tylko jak będzie melodia .
Co do naszego zwierzaka - zawsze mówię do niego, ze jets najpiękniejszy na świecie, na co mój dzieć znad okularów zerka i mówi „No bez przesady” .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Martka 12:01, 16 paź 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Judith, pomyłkowo napisałam u Ciebie mój post już wykasowałam, no taki tupet Potwierdzam, pies przecudny!
Basieksp 12:39, 16 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10215
Judith napisał(a)
Psia sesja zdjęciowa






Musiałam się cofnąć, by tą gwiazdę zobaczyć sesja super i modelka też
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Judith 12:42, 16 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Basiu, to model, nie modelka . Poza mną sami faceci u mnie w rodzinie .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Basieksp 14:44, 16 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10215
Judith napisał(a)
Basiu, to model, nie modelka . Poza mną sami faceci u mnie w rodzinie .


To jesteś takim rodzynkiem, albo wisienką u nas z Azą mamy przewagę, trzy do dwóch, jakby co łatwiej coś przegłosować
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Roocika 15:01, 16 paź 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Judith napisał(a)
Nie wiem, jak to się stało, że w jesiennej sesji zabrakło największych śmieciuchów



Piękne te śmieciuchy

U nas w okolicy rośnie dużo dębów i bardzo się wysiewają, muszę wyrywać jak chwasty

Piesek ładnie "nie pozował"
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Judith 19:25, 16 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Asia, u mnie po roku żołędziowym liczba młodych dąbków jets straszna. Ten sezon cały wyrywałam dziadostwo z rabat. Do teraz pojawiają sie nowe...
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Joann 00:25, 17 paź 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
Judith, jesień przecudna, najpiękniejsza właśnie tam, gdzie rosną drzewa. Liście na trawniku (wiem, utrapienie też) mają swój urok
____________________
Joanna Ogród długi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies