Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Roocika 10:30, 31 mar 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Judith napisał(a)
Se wreszcie kupiłam . Nie prezentują się póki co, bo kontekstu brak, ale co to będzie latem wśród traw!


Śliczne
Też mi się podobają takie rdzawe ozdoby
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
anuska2507 10:36, 31 mar 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2571
Zaglądam do Ciebie czasem, więc zostawiam ślad
Dzięki dużym drzewom Twój ogród jest bardzo klimatyczny. Podobają mi się jego odsłony: słoneczne rabaty wczesną wiosną i ten ażurowy cień w pełni lata. Ale liczba 150 worów liści z tychże drzew wciąż pozostaje dla mnie abstrakcyjna

Ozdoby super! Czekam aż znajdą miejsce na rabatach.
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
DariaB 10:42, 31 mar 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Cebulica ma niesamowity kolor, taki niebieski, że aż się wierzyć nie chce, że nie farbowany
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Wiolka5_7 10:54, 31 mar 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20553
Judith Ty kusicielko
Kliknęłam sobie na 2 ozdóbki juppi ale się cieszę coś czuję, że to będą pierwsze i nie ostatnie

Nie cortenowe,choć te też mi się bardzo podobają, ale u mnie by nie pasowały... Jak przyjdą to pokażę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Judith 15:48, 31 mar 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9984
Asia, cudne, fakt . Takie rdzawe ozdoby są świetne, bo pasują do każdego stylu ogrodu

Ania, dziękuję za dobre słowo i zapraszam

Daria, to prawda, kolor jest niezwykle intensywny, zdjęcie dość dobrze oddaje prawdziwy kolor .

Wiola - , tak kusić to sama przyjemność .
A rdzawe - jak napisałam - pasują według mnie wszędzie, u Ciebie też by pasowały. No ale po to mamy możliwośc wyboru, żeby z niej korzystać .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Nowa12 18:56, 31 mar 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Judith napisał(a)

O! A dlaczego? Na łysawych zimowych rabatach mogą być ozdobą .


2 rdzawe ozdoby zostawiam i kule nierdzewne ale resztę myję i chowam. Jakoś wydaje mi się że posłużą przez to dłużej .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Gruszka_na_w... 19:48, 31 mar 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Judith napisał(a)

A rdzawe - jak napisałam - pasują według mnie wszędzie, u Ciebie też by pasowały. No ale po to mamy możliwośc wyboru, żeby z niej korzystać .


Zgadzam się. Może nie wszystkie wzory (typu elfy, amorki, motylki), ale z pewnością da się znaleźć takie, które pięknie ozdobią ogród nowoczesny.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Judith 20:17, 31 mar 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9984
Rozszalałam się w temacie ozdób - dzisiaj do ogrodu przybył czarny metalowy obelisk .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Mirka 20:24, 31 mar 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Judith napisał(a)
Rozszalałam się w temacie ozdób - dzisiaj do ogrodu przybył czarny metalowy obelisk .

No fajnie ale gdzie fotka?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
olciamanolcia 20:25, 31 mar 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7114
Judith napisał(a)
Rozszalałam się w temacie ozdób - dzisiaj do ogrodu przybył czarny metalowy obelisk .


Normalnie mi zaimponowałaś tym czarnym obeliskiem
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies