Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Judith 17:29, 20 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9949
Kordino, podobne refleksje mam
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
mrokasia 18:35, 20 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18022
O rety, przeoczyłam taką fajną donicę z lamelkami!!! Małżonek ma złote ręce!
Wkład czyli supertunie ze stipą bardzo mi się widzi. Aczkolwiek jakiś wyższy element bym tam widziała...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kordina 19:37, 20 cze 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4746
A też spróbowałabym coś na lamelki, a może wilec, powój pnący jednoroczny? Nieagresywny, na drugi rok najwyżej nie powtórzysz a ma takie piękne i różne kolory
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Judith 18:18, 21 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9949
mrokasia napisał(a)
O rety, przeoczyłam taką fajną donicę z lamelkami!!! Małżonek ma złote ręce!
Wkład czyli supertunie ze stipą bardzo mi się widzi. Aczkolwiek jakiś wyższy element bym tam widziała...

No utalentowany chłopak jest, to fakt .
Póki co sprawa roślin w zawieszeniu, bo nie ma kiedy do CO skoczyć .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 18:20, 21 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9949
Kordina napisał(a)
A też spróbowałabym coś na lamelki, a może wilec, powój pnący jednoroczny? Nieagresywny, na drugi rok najwyżej nie powtórzysz a ma takie piękne i różne kolory

Tak mnie zachwyca ta elewacja, ze nie chcę jej niczym zasłaniać, nawet nieagresywnie
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 19:23, 21 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9949
Kolejna rabata w Centrum . Takich różanych rabat jest mnóstwo.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Martka 19:26, 21 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Judith napisał(a)
W ramach pracowej przerwy kontemplowałam urodę ostróżek i przyłapałam pszczołę w pracy


Judith, ta ostróżka jest zachwycająca! Róże też oczywiście piękne, nawet Piano ładnie zaczyna Wszystko pooglądałam, po podeszczowym ogrodzie pospacerowałam, jeszcze raz nową donicę wraz z fragmentem elewacji popodziwiałam, masz sporo fajnych zakątków, albo inaczej, same fajne zakątki
Judith 19:39, 21 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9949
Martka napisał(a)


Judith, ta ostróżka jest zachwycająca! Róże też oczywiście piękne, nawet Piano ładnie zaczyna Wszystko pooglądałam, po podeszczowym ogrodzie pospacerowałam, jeszcze raz nową donicę wraz z fragmentem elewacji popodziwiałam, masz sporo fajnych zakątków, albo inaczej, same fajne zakątki

Martka, Piano mnie zachwyciła soczystą czerwienią . Wiem o Twojej drobnej awersji do czerwieni, ale takie cudne róże oddać? . Podoba im się chyba u mnie - maja sporo pąków .
Ostróżka była kupiona jako Blue Spire, okazała się inna, ale rzeczywiście ma piekne kwiaty. I zgrała się kolorystycznie z posadzoną niedawno Caradonną. Zatem - nie ma tego złego .
Dziękuję za dobre słowo o zakamarkach . Cześć z nich powstała mimochodem - dopasowałam sue z organizacją przestrzeni do zastanych na działce drzew i krzewów-potworów .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Mirka 20:38, 21 cze 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Judith napisał(a)

Tak mnie zachwyca ta elewacja, ze nie chcę jej niczym zasłaniać, nawet nieagresywnie

I tego się trzymaj twarda bądź
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Judith 19:15, 22 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9949
Wieczorem…


____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies