Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

edi75 14:10, 30 maj 2023


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 1952
Zobaczysz u mnie o by można przed świerkami posadzić...Zapraszam
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Judith 14:18, 30 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Edi, byłam
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 14:19, 30 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Roocika napisał(a)
Chwalę sofę z poduszkami Zmieszczę się ?

Dziękuję
No pewka, że się zmieścisz
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Kasia1980 15:32, 30 maj 2023


Dołączył: 27 wrz 2020
Posty: 318

Kasia, samodzielnie wykonany mebel to też duży koszt . Drewno kosztuje majątek . Na pewno jest to korzystniejsze cenowo niż gotowy mebel, jednak ta różnica w cenie raczej nie powala... Ale to mężowe hobby jest, wytchnienie po wysiłku umysłowym podejmowanym dla pieniędzy . No i można mieć dokładnie taki mebel, jaki się chce .


wiem , wiem, samemu jak się zrobi to też się nazbiera , bo mój mąż tez złota rączka to wiem ile co kosztuje. Ale przynajmniej masz super mebel na wymiar .
Ostatnio mąż zrobił mi donicę , kupil białą farbę i pytam ile kosztowała z 30 zł a on nie 60 zł heheh
____________________
Moja Sielanka
Martka 15:37, 30 maj 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Bardzo zgrany duet poduch i narożnika Możesz siadać z prawej, lewej i na środku, a w dodatku polegiwać na jednym bądź drugim boku - nic nie tracąc z widoków a te są coraz piękniejsze O drobnych kwiatkach przeczytałam i myślę, że to może być bardzo ciekawy trend na Twoich rabatach
Judith 16:34, 30 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Martka napisał(a)
Bardzo zgrany duet poduch i narożnika Możesz siadać z prawej, lewej i na środku, a w dodatku polegiwać na jednym bądź drugim boku - nic nie tracąc z widoków a te są coraz piękniejsze O drobnych kwiatkach przeczytałam i myślę, że to może być bardzo ciekawy trend na Twoich rabatach


W kwestii drobnych kwiatków to trochę się boję czy będę umiała je wkomponować... Ale do odwaznych świat nalezy, namierzam kukliki, orliki i orlaye

A gaury juz zamówiłam w piatek, hura!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 16:35, 30 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Kasia1980 napisał(a)


wiem , wiem, samemu jak się zrobi to też się nazbiera , bo mój mąż tez złota rączka to wiem ile co kosztuje. Ale przynajmniej masz super mebel na wymiar .
Ostatnio mąż zrobił mi donicę , kupil białą farbę i pytam ile kosztowała z 30 zł a on nie 60 zł heheh

Niom. Nie ma lekko .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agatorek 18:23, 30 maj 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Bardzo elegancko z poduchami.
Ale tu tłok się zrobił. No cóż, idę na ławkę ;D
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 19:42, 30 maj 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Na jesień polecam zawilce japońskie, tylko nie z tych mocno rozłażących się. Na wcześniej - kocimiętki i kalaminty, bodziszki, jarzmianki.
Judith 20:48, 30 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Martka napisał(a)
Na jesień polecam zawilce japońskie, tylko nie z tych mocno rozłażących się. Na wcześniej - kocimiętki i kalaminty, bodziszki, jarzmianki.

Jarzmianki - ekstra!, dziękuję za przypomnienie, cudne są

Kalaminty i bodziszki mam, kocimiętce mowię stanowcze nie . Ryzyko, ze będzie przyciągać koty jest zbyt duże nawet dla tych odmian, którymi się podobno nie interesują.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies