Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród długi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród długi

Martka 11:39, 28 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Asiu, pal licho trawnik, cała reszta jest imponująca! Gęsto się zrobiło, klonowa jaka wypełniona, a rok temu przecież wypełniałaś gabiony Nie mówiąc o frontowej, na tle białego murku efekt nasadzeń jest świetny. Z biegiem czasu dochodzę do wniosku, że idealny trawnik jest przereklamowany. Zachód i koszt utrzymania jego nienagannego stanu nie przemawia do mnie, spuściłam z tonu Oczywiście, że jest pięknie, ale szkoda mi na to tyle czasu. Piękne rabaty oferują znacznie więcej. Juzia w swoim ogrodzie nie ma trawnika w ogóle, przez długi czas tego nie zauważałam nawet. Głowa do góry, posiejesz jak upały zelżeją i wyrośnie nowy Grunt to mieć trochę radości z ogrodu, a powodów masz wiele.

April 12:11, 28 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Nie przejmuj się trawnikiem, rabata klonowa jest świetna. Do tego ta lawenda obok
____________________
April April podbija las Mazowsze
Agatorek 21:07, 28 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Rabaty masz już bardzo gęsto wyrośnięte. Jakby miały po kilka sezonów, super . Piękne i buszowate.

Rozumiem nerwy po trawniku, ale czasami tak bywa. Chce się dobrze, a wychodzi jak zwykle .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Joann 22:47, 28 cze 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
Martka napisał(a)
Asiu, pal licho trawnik, cała reszta jest imponująca! Gęsto się zrobiło, klonowa jaka wypełniona, a rok temu przecież wypełniałaś gabiony Nie mówiąc o frontowej, na tle białego murku efekt nasadzeń jest świetny. Z biegiem czasu dochodzę do wniosku, że idealny trawnik jest przereklamowany. Zachód i koszt utrzymania jego nienagannego stanu nie przemawia do mnie, spuściłam z tonu Oczywiście, że jest pięknie, ale szkoda mi na to tyle czasu. Piękne rabaty oferują znacznie więcej. Juzia w swoim ogrodzie nie ma trawnika w ogóle, przez długi czas tego nie zauważałam nawet. Głowa do góry, posiejesz jak upały zelżeją i wyrośnie nowy Grunt to mieć trochę radości z ogrodu, a powodów masz wiele.


Martko, cieszą mnie Twoje słowa, faktycznie, jak pielęgnowałam trawnik i widziałam co rusz jakieś chwasty, opadałam z sił. Gasz, ile to trzeba zachodu, żeby ich nie było! Dla mnie to jakieś to nierealne. No i doigrałam się póki co. Trawy nie mam ale sianka u mnie duuzo
Masz rację, rabaty o wiele więcej oferują, jednak w moim przypadku, gdy mam tak mało trawnika, przypadałoby się mieć taki ładniejszy...eh. Idealny nie bedzie, brak mi cierpliwości i jak widać umiejętności. Ale nie poddaje się. Już wygrabilam w jednej części, posiałam nowy i przysypałam ziemią.
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 22:50, 28 cze 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
April napisał(a)
Nie przejmuj się trawnikiem, rabata klonowa jest świetna. Do tego ta lawenda obok

Dziękuję Aprilku, na klonowej posadzilam też zawciag i fajnie przebija się przez trawy. Ta rabata jest zielono-biala. Ma być. Muszę porobić więcej fotek kuleje z tym ostatnio, a tu trzeba wszystko dokumentowac. Później nie będzie wiadomo co i z czym
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 22:56, 28 cze 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
Agatorek napisał(a)
Rabaty masz już bardzo gęsto wyrośnięte. Jakby miały po kilka sezonów, super . Piękne i buszowate.

Rozumiem nerwy po trawniku, ale czasami tak bywa. Chce się dobrze, a wychodzi jak zwykle .

Wyrosniete, bo trawiaste, na wiosnę to tam pusto, choć bukszpany wsadzone, ale jak długo będą? Bukszpany oczywiście.
Z trawnikiem to porażka moja i nauczką w jednym. Dobrze, że ja to zrobiłam sobie samej, bo jakby eM to zrobił??? Oj, biedny by był Ci on Także nie ma tego złego. Jakoś to naprawię
____________________
Joanna Ogród długi
Roocika 07:50, 29 cze 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Asiu, fajnie już się rabaty prezentują.
Rozumiem żal związany z trawnikiem.
Buziaki
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
olciamanolcia 08:16, 29 cze 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7017
Rabata klonowa

Lawenda oszalala


W d... z trawnikiem-ja też mam go dość. U mnie porobiły sie po deszczach takie brazowawe przebarwienia nawet w tej nowej części gdzie posiania była trawa( tam gdzie był basen).

To to jest cud! Pięknie Ci ta kamlotowa ściana wyszła i te rabaty !
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiaan 10:29, 29 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5158
Asia nie stresuj sę trawnikiem, kiedyś będzie idealny Rabaty bardzo mi się podobają, ścianka wymiata, jest po prostu mega i w moim guście
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 10:31, 29 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5158
Joann napisał(a)

Rabatka przy płocie, który wciąż jest nieukończony.



Tutaj na tle ścianki aż się prosi o wielopniowe drzewko tak jak świdośliwa czy klon
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies