Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród długi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród długi

Joann 09:43, 27 sie 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Mrokasiu, Lidziu dziękuję

Pomóżcie proszę, zaraz porobię Wam zdjęcia, tylko proszę nie widzieć balaganu
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 10:57, 27 sie 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Po lewej stronie przy tujach rośnie grab kolumnowy, brzozy przy garażu na pewno nie będzie.

1. Wsadzić jedna umbre po lewej stronie tak, jak na zdjęciu i druga w miejsce brzozy.

2. Wsadzić jedna umbre po lewej stronie tak, jak na zdjęciu i druga tak, jak postawiłam. W miejsce brzozy wtedy nic by nie było (albo graba tam?).



____________________
Joanna Ogród długi
Joann 11:08, 27 sie 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Trampolina nie będzie tu stała, na razie zasłania nasadzenia, ale w przyszłym roku będzie tam, gdzie teraz jest wybieg dla kur. Dobrze, że basen już sprzątnięty, wreszcie placyk jest wolny.
____________________
Joanna Ogród długi
olciamanolcia 18:36, 27 sie 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6884
LIDKA napisał(a)
Podoba mi się to co Mrokasi.


Tu bym j dała. jak masz już zamknięte rabaty krawężnikiem to działa w obrębie nich.

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Joann 21:16, 27 sie 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Olcia, wsadzone już i nie tam. Musiałam szybko działać. Jutro zrobię foty. Kraweznikiem zamknęłam rabaty, ale dopuszczam nowe, wykończone kostką granitową.
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 21:19, 27 sie 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Ale jestem zadowolona! Mam wysokie piętro i już koniec drzew, osiągnęłam to, na czym mi zalezalo nie będzie już długo i płasko!
____________________
Joanna Ogród długi
olciamanolcia 21:25, 27 sie 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6884
Joann napisał(a)
Ale jestem zadowolona! Mam wysokie piętro i już koniec drzew, osiągnęłam to, na czym mi zalezalo nie będzie już długo i płasko!


Najważniejsze, że jesteś zadowolona i cel został osiągnięty

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
LIDKA 21:28, 27 sie 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6851
Pokaż jak pisadzilas bo ja za opcją nr 2. Tylko ja teraz mało czasu mam i nie zdązam być na bieżąco.
Ładnie masz. Niedługo zapomnisz ze kiedyś było podwórko a nie było ogrodu.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
LIDKA 21:31, 27 sie 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6851
Aaaa ....przypomnialy mi się dawne pogaduszki o maszych mężach. Ciekawam co Teraz Twój myśli i mówi o Waszym ogrodzie.

Mój mi dzisiaj palnął gadkę ze go o zdanie nie pytam i uważam że sie nie zna ma ogrodnictwie. ;(
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Joann 08:57, 28 sie 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
olciamanolcia napisał(a)


Najważniejsze, że jesteś zadowolona i cel został osiągnięty


Myślę, że teraz posadzenie drzew znacznie zmniejszyło działkę. Lubię bardzo ogrody, gdzie jest dużo trawy, wolna przestrzeń długo długo od tarasu, jak u Lidki np, ale nie u każdego to się sprawdza.

Zostawiłam sobie spory trawnik, ale z czasem stwierdziłam, że nie dodaje uroku. Musi się coś zadziać, żeby nie był to zielony pas startowy. Będę wzdychać z wizytą w innych ogrodach. Ale dużo czas mi zajęło, żeby się odważyć.
____________________
Joanna Ogród długi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies