Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród długi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród długi

Joann 11:16, 26 cze 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
I jeszcze rabaty długie







Trawa sucha, zaniedbana, ale odpuściłam ze względu na suszę. Szkoda mi wody lać, bo u mnie jej duuuzo potrzeba, żeby trawnik ładnie wyglądał.

____________________
Joanna Ogród długi
kasiab 11:56, 26 cze 2023


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Ale widoczki masz bardzo poukładanie i elegancko Asiu
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Joann 14:13, 26 cze 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
Kasiu, pełno roboty jeszcze, ale już można się zrelaksowac
____________________
Joanna Ogród długi
Wiaan 14:44, 26 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5183
Bardzo ładne widoczki, trawnikiem się nie przejmuj, przyjdzie czas na niego
Rzuciła mi się w oczy duża przecierana donica, gustownie zestawiłaś wszystkie donice, ja zawsze się z nimi nabiegam i ciągle mi coś nie gra U Ciebie jest tak świeżo i soczyście, no bardzo mi się podoba
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
LIDKA 16:29, 26 cze 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7062
Super wszystko się prezentuje. Ze 2 lata temu nie do wyobrażenia było przeniesienie kurnika. A jednak.

Mąż na pewno widzi efekty Twojej pracy.

Zieleń taka soczysta, rabatki eleganckie i poukładane.

Pokaż co za płotem z bluszczem i gdzie teraz jest kurnik. Proszę

U mnie nie do pomyślenia zabranie trawnika bo kostka na obżezu , mawodnienie do zmiany itp ale patrze na Twoje dzieło i mam tlącą nadzieje ze kiedys bede mieć mniejszy trawnik i warzywnik z prawdziwego zdarzenia.

Podziwiam Twoje dążenie do celu.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
edi75 08:17, 27 cze 2023


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2056
Przejrzałam twój wątek od początku... zazdroszczę jak szybciutko nastąpiła zmiana w przepiękny ogród...
Bardzo mi się podoba... nowocześnie ... będę częstym gościem
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Roocika 10:50, 27 cze 2023


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Asiu, świtnie się ogród prezentuje, przez duże O
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Joann 06:46, 28 cze 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
Wiaan napisał(a)
Bardzo ładne widoczki, trawnikiem się nie przejmuj, przyjdzie czas na niego
Rzuciła mi się w oczy duża przecierana donica, gustownie zestawiłaś wszystkie donice, ja zawsze się z nimi nabiegam i ciągle mi coś nie gra U Ciebie jest tak świeżo i soczyście, no bardzo mi się podoba

Masz rację, trawnik musi poczekać, ale przyjdzie na niego pora donica przecierana też mi się podoba, obok niej wszystko jakos ładnie wyglada. Lubię ten kacik soczyscie i świeżo to jest u Ciebie Anetko, ja ciągle dążę do idealu
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 06:50, 28 cze 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
LIDKA napisał(a)
Super wszystko się prezentuje. Ze 2 lata temu nie do wyobrażenia było przeniesienie kurnika. A jednak.

Mąż na pewno widzi efekty Twojej pracy.

Zieleń taka soczysta, rabatki eleganckie i poukładane.

Pokaż co za płotem z bluszczem i gdzie teraz jest kurnik. Proszę

U mnie nie do pomyślenia zabranie trawnika bo kostka na obżezu , mawodnienie do zmiany itp ale patrze na Twoje dzieło i mam tlącą nadzieje ze kiedys bede mieć mniejszy trawnik i warzywnik z prawdziwego zdarzenia.

Podziwiam Twoje dążenie do celu.

Lidko, dziękuję Ci za wszystkie mile słowa! Zdjęcia dziś porobię, bo dziś działam od rana (najpierw kawa). Dziś mam dzień na ogrod przyjemny dzien
Też będziesz miała warzywnik, z Twoim zacięciem coś wymyślisz, a mężów, co widać u mnie, da się przekonać. Mi zajęło to dwa lata! Udało sie kurnika już nie ma, a ja mam pole do popisu
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 06:52, 28 cze 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
edi75 napisał(a)
Przejrzałam twój wątek od początku... zazdroszczę jak szybciutko nastąpiła zmiana w przepiękny ogród...
Bardzo mi się podoba... nowocześnie ... będę częstym gościem

Dziękuję trzeba działać, kopać, sadzic i się nie poddawać Sadzić i się nie bać, bo i tak później ze sto razy będziesz zmieniać koncepcję
____________________
Joanna Ogród długi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies