Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród długi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród długi

olciamanolcia 17:11, 02 lip 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
Joann napisał(a)




Nie no pieknieBardzo lubie Twój ogród-a to co na tej fotce jest po prostu wspanaiałe-lawenda ściana kamlotowa i ta gesto posadzona sesleria. Ślicznie.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Joann 19:03, 02 lip 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
edi75 napisał(a)


Motywacja dla wielu z Nas

Edytko, dziękuję Ciekawa jestem, na co Ty się zdecydujesz u siebie i co będziesz podziwiać z tarasu
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 19:05, 02 lip 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
mrokasia napisał(a)
Przepiękny widok masz po prawej. Dziwię się, że wstałaś i poszłaś zamiast siedzieć na tych schodkach i podziwiać . Lawenda do spółki z seslerią na tle tej gabionowej ściany i ze żwirkiem w nogach - miodzio!

Kasiu, uwierz, ciężko było się podnieść lawendą jestem zachwycona, na pewno powtórzę ja w części po kurniku, bo ma same zalety
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 19:07, 02 lip 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Basieksp napisał(a)
Z taką motywacją to aż się chce pracować śliczne masz z tymi trawami, wyobrażam sobie jak się przebarwiają, cudnie musi być

Basik, dziękuję trawy się nie przebarwiają, bo to Ice Dance i sesleria jesienna. Z przebarwiających się mam tylko hakone
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 19:08, 02 lip 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Wiolka5_7 napisał(a)
Asia u Ciebie też pięknie
Super, że kurnik będzie przeniesiony

Dziękuję Wiolu kurnik już jest przeniesiony!
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 19:08, 02 lip 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Patrycja_KG_Lu napisał(a)

Zdjęcie Pinterestowe.

Dziekuje jedyne miejsce, które jakoś wyszło od razu
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 19:15, 02 lip 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Judith napisał(a)
Nadrobiłam i popodziwiałam .
Co tu się dzieje, jakie zmiany! I jakie zmiany się jeszcze szykują! Zdjęcie-motywator idealne. Juz wiesz, co potrafisz sprawić .
Powodzenia i dokumentuj zmiany .

Dzięki Judith zmiany są, wreszcie! to, co było niemożliwe, stało się mozliwym

Kurnika nie ma



Zakupki czekają na pomysł



Trochę już posprzątałam, ale jeszcze dużo pracy. Obiecałam zdjęcia części gospodarczej, tylko ostrzegam, jest hardkor.

Na początku szklarnia. Zaczęłam malować plyty farba betonowa, a właściwie resztkami. Muszę jeszcze dokończyć.





____________________
Joanna Ogród długi
Joann 19:19, 02 lip 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Papryczka



Warzywniak, na szybko robiony, mam już plany na jesien na rozbudowanie. Chcę warzywka krawężnikami porozdzielac.



Kurnik stoi już w nowym miejscu. Jest w trakcie wszystko, także zdjęcia robocze.



I coś przyjemnego, wypasiona lawenda

____________________
Joanna Ogród długi
Joann 19:34, 02 lip 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Anda napisał(a)


Wreszcie Gratuluję cierpliwości. Pamietam jaka byłaś załamana, bo mąż się nie chciał zgodzić. Cieszę się razem z Tobą.
Pokazuj co tam teraz chcesz zrobić.

Ewciu, zdjęcia wstawiłam na razie myślę, gdzie powtórzyć gabiony: czy zrobić ściankę na garażu, czy zrobić ściankę w płocie, czy zrobić murek. Basen będzie teraz obok garażu, w tym sezonie przynajmniej. Kupiłam swidosliqe larmancka i zastanawiam się, czy wsadzić ją na środku czy dać kolo siatki.
____________________
Joanna Ogród długi
Magleska 19:59, 02 lip 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
Fajne te fotki robocze ja tam bałaganu nie widzę -drzewo pięknie poukładane

w szklarni masz bujnie -pomidorki rosną jak szalone -podlewasz je czymś dodatkowo -ja dałam raz gnojówę ze skrzypu i pokrzywy i mam kupione drożdże i mleko -miałam to dziś zrobić ,ale już mi się nie chce-jutro podleję

bardzo fajny warzywnik

fotka z lawendą boska

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies