Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród długi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród długi

Makao 11:58, 05 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4234
Piękny kadr z tulipanami. Taki ciepły i romantyczny
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
sylwia_slomc... 15:00, 05 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82063
Joann napisał(a)

Oj nie wiem, kiedy to będzie. Trochę Wam zazdroszczę, ja z kolei często mam tak, żebym się gdzieś zaszyła, żeby nikt ode mnie nic nie chcial najmłodsze ma dopiero cztery lata, ehh... a że ja trochę samotnik, do ludzi średnio mnie ciągnie, to brakuje mi ciszy i spokoju. Także dziewczyny doceniajcie święty spokoj

Ja się cieszyłam jak szli do szkoły bo wtedy był czas myśli pozbierać ale jak odrośli i poszli z domu to by się chciało mieć Ich bliżej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:04, 05 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82063
Joann napisał(a)
Rabatka posunęła się o krok dalej. Te plyty położone dalej są pod znakiem zapytania, bo nie wiem, czy poszerzać dalej czy zrobić wąskie połączenie. Nasadzenia mają wchodzić aż do tuj, sesleria będzie się ciągnęła dalej. Stip tu nie będzie. Roze chce poprzelatac z cisami. Jeszcze myślę o pasku z berberysów, a a za nimi red baron. Chcę pozbyć się czerwieni albo dać jej jeszcze jedną szansę i zrobić pasek z berberysów i red baronów w tym nowym miejscu.




Berberysy z Red baronem jak się zprzerastają będzie dramat.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:09, 05 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82063
LIDKA napisał(a)


Judith
Masz we wszyskim racje.
Mam synów 23 i 26. Po latach myślę że najlepsze lata z nimi miałam/spędziłam to te jak byli mali i nie pracowałam. Wiek nastoletni - koszmar gimnazjalny. O szkolnych latach ,nauczycielach, terapiach i adhd mogę ksiażki. Teraz mam zdecydowanie więcej luzu ale niepokój nigdy nie minie.

Za to zyskałam córkę- młodszy syn układa sobie życie z dziewczyną i mi się mądra synowa trafiła. taki zysk z dorosłego syna.
to jesteśmy z dziećmi i układaniu życia na podobnym etapie. U mnie też młodszy szybciej podjął decyzję i na przyszłą synową złego słowa nie mogę powiedzieć. Już Ją traktuję jak córkę. Taki zysk to czysty zyska zwłaszcza jak się rodzonej nie ma
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:35, 05 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82063
Chyba dla każdego ogród to swoista terapia psychiczną co by od codzienności nie zwariować
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wiaan 23:18, 05 kwi 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5273
Asia pięknie masz
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 23:21, 05 kwi 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9997
Joann napisał(a)
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za te refleksje. Czuję, że jestem zrozumiana i nieosamotniona❤️ wiele z Was już przeszło ten etap, w którym jestem, jakoś przetrwam i ja. Ogród to moja odskocznia...

Zostawiam Wam tulipany, udało mi się je uchwycić w blasku porannego słońca



Cudne zdjęcie! Zacny tulipanowy zestaw masz
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
ajka 23:21, 05 kwi 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4023
sylwia_slomczewska napisał(a)

Berberysy z Red baronem jak się zprzerastają będzie dramat.


Sylwia dobrze mówi. Nie idź w tym kierunku ...

Pięknie wygląda ta rabata z tulipanami.

Moje dzieciaki 20 i 15 lat, z perspektywy czasu patrząc, jak były mniejsze były zdecydowanie łatwiejsze w obsłudze
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Joann 07:08, 06 kwi 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
DariaB napisał(a)

Cudowny widoczek! Dla mnie ogród to też odskocznia i wytchnienie.

W słońcu wszystko jakby magiczne
I kto by pomyślał, że ta ciężka praca w ogrodzie będzie taka przyjemna?
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 07:10, 06 kwi 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Makao napisał(a)
Piękny kadr z tulipanami. Taki ciepły i romantyczny

Slonce zaczarowało to miejsce, w rzeczywistości lawenda straszy, bo jeszcze nie ruszyła.
____________________
Joanna Ogród długi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies