Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

Johanka77 22:58, 12 wrz 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Gardenarium napisał(a)
Marto, piekne ujęcia, jakby panoramiczne super, aż się kręci w głowie.
Masz rację - o Witku nie zapominajmy, bez niego nie zrobiłabym tego ogrodu, on ogarnia największe sprawy techniczne, drenaże, obrzeża, rzeźby, oprawę ozdób, naprawy detali z odzysku, drogi i ścieżki oraz tarasy a także wszelkie elementy wodne od jeziorek do ścian wodnych


Tacy Mężowie są nam potrzebni! Amen.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Joann 23:54, 12 wrz 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2085
Martko, wycieczki zazdroszczę!
____________________
Joanna Ogród długi
Alicja169 18:51, 13 wrz 2021


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Martko - miło było Cię poznać. W realu zawsze jakoś spotkania są takie "bardziej".
Zamieściłaś super foty Danusi ogrodu.
Na razie znacznie ograniczam czas różnych aktywności, również mój wątek zaniedbany.
Wprawdzie zdjęć trochę mam zrobionych, ale dłuższy czas siedzenia przed komputerem
nie wchodzi w rachubę.
Zaproszenie ponawiam i dzięki za miłe spotkanie.
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Alija 19:58, 14 wrz 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8797
Zaglądam, a tu znajome widoczki, a jednak inne Jesienna odsłona ogrodu Danusi zachwycająca.
Piękne zdjęcia .
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Martka 21:44, 14 wrz 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
LIDKA napisał(a)
Ty to potrafisz zrobić sobie niedziele. Zazdroszcze pozytywnie.


Staram się

Rojodziejowa napisał(a)

Żebym ja bliżej mieszkała…


Nicol przybyła, Wrocław i Gdańsk, Kraków i Bielsko, warto znaleźć okazję  ja przy okazji zapraszam do siebie, choć ogrodowo nie ma co podziwiać, za to miło

Roocika napisał(a)


A tutaj bosko. Czy to jest sadziec i vernonia? Pięknie jest przy tym oczku...
Można naładować baterię w takim miejscu.



Można w takim miejscu rozmarzyć się, a nawet trzeba Fioletowa to wernonia, a dalie są wprost stworzone do takiej rabaty jak u Danusi Przeżyjmy to jeszcze raz





Martka 21:49, 14 wrz 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Gardenarium napisał(a)

Masz rację - o Witku nie zapominajmy, bez niego nie zrobiłabym tego ogrodu, on ogarnia największe sprawy techniczne, drenaże, obrzeża, rzeźby, oprawę ozdób, naprawy detali z odzysku, drogi i ścieżki oraz tarasy a także wszelkie elementy wodne od jeziorek do ścian wodnych


Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ogród Danusi to dla mnie przykład świetnie uzupełniających się twórców. Tam, w ich ogrodzie, na każdym kroku widać miłość i do siebie nawzajem, i do wspólnego tworzenia. Niezbyt często spotyka się takie duety.


Danusiu, Hania to świetnie podsumowała. Resztę widać w ogrodzie i na zdjęciach Dziękuję! To był dla mnie szczególny dzień.

Martka 21:54, 14 wrz 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Wiaan napisał(a)
Miałaś super niedzielę muszę zrobić sobie kiedyś wycieczkę i zobaczyć wszystko na żywo. Te kwadraty niekoszone to ekstra pomysł, ale to ciekawie wygląda, wiosną z cebulowymi- czad


Aneto, ogród wciąż zaskakuje, zrób wycieczkę koniecznie od Ciebie nie tak daleko


Agatorek napisał(a)
Martuś, relacja z ogrodu Danusi rewelacyjna , przepiękne, bujne rabaty

Powiedz, jak Ty dajesz radę stamtąd wyjść?


Obiecuję, że wrócę, po czym robię jeszcze jedno kółko

Johanka77 napisał(a)
Moc inspiracji wrzuciłaś Moja Droga!
Gratki na 200


Dziękuję za wpisy na tych 200

Martka 21:59, 14 wrz 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Johanka77 napisał(a)


Tacy Mężowie są nam potrzebni! Amen.


Jak amen w pacierzu!

Joann napisał(a)
Martko, wycieczki zazdroszczę!


Kwiatki dla Ciebie


Martka 22:04, 14 wrz 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Alicja169 napisał(a)
Martko - miło było Cię poznać. W realu zawsze jakoś spotkania są takie "bardziej".
Zamieściłaś super foty Danusi ogrodu.
Na razie znacznie ograniczam czas różnych aktywności, również mój wątek zaniedbany.
Wprawdzie zdjęć trochę mam zrobionych, ale dłuższy czas siedzenia przed komputerem
nie wchodzi w rachubę.
Zaproszenie ponawiam i dzięki za miłe spotkanie.


Alicjo, spotkanie w realu to nie lada gratka bardzo mi było miło Cię poznać. Za zaproszenie dziękuję, niebawem się odezwę i z przyjemnością Cię odwiedzę Zapraszam też do mnie
Martka 22:11, 14 wrz 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Alija napisał(a)
Zaglądam, a tu znajome widoczki, a jednak inne Jesienna odsłona ogrodu Danusi zachwycająca.
Piękne zdjęcia .


Alicjo, tak, za każdym razem inaczej Co to za zagadka, w którym miejscu stoi owa amfora? pozdrawiam

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies