Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Gardenarium 11:19, 02 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wieloszka napisał(a)
No moje nasiona raczej dobre były z Iławy, a że mam grzeszki związane z niesystematycznym podlewaniem na sumieniu - obstawiam tą przyczynę


A ja właśnie unikam Iławy Graminex lepszy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:21, 02 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ten projekcik to jest tylko fragment - 1/3 ogrodu. Chciałaś kawałek gotowca
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Wieloszka 11:28, 02 gru 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
gardenarium napisał(a)
Ten projekcik to jest tylko fragment - 1/3 ogrodu. Chciałaś kawałek gotowca

No tak, nie ma to jak jasno sprecyzować swoje prośby - mam co chciałam I tak dzięki wielkie!
Maaaarzy mi się Danusiu cały gotowiec - taki specjalnie dla mnie, tylko nie wiem, czy finansowo podołam przez wielkość tego mojego czegoś, co nazywam ogrodem Ach jak teraz żałuję tych pieniędzy wydanych 2 lata temu na projekt, buuuuuuu Ale wtedy nie znałam ogrodowiska, nie wiedziałam co tracę
Jeszcze raz gratuluję "Ogrodu z lustrem" !!!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 11:31, 02 gru 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
gardenarium napisał(a)

A ja właśnie unikam Iławy Graminex lepszy

Wszyscy polecali tę Iławę, no to kupiliśmy . Na następnych kawałkach do obsiania wiosną użyjemy Graminexu
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 11:41, 02 gru 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
ola napisał(a)
Przejrzyście, harmonijnie, schludnie no i domek śliczny.

Olu, no przejrzyście to taaak, bo chociaż staram się kupować duże egzemplarze roślin ( a przez to niestety droższe) to i tak przestrzeń zapełnia się baaaardzo powoli, na dodatek - mimo geometrii trochę chaotycznie. Bo lubię kupić roślinkę na zasadzie "ładna, gdzieś się posadzi", a potem problem Oduczam się tego, a brak funduszy jest skutecznym lekarstwem
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
hania 11:49, 02 gru 2011


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
a ja chciałabym takiej przestrzeni
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Wieloszka 11:54, 02 gru 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
hania napisał(a)
a ja chciałabym takiej przestrzeni

Haniu, z przyjemnością oddam Ci trochę Żałuję, że od razu nie podzieliliśmy działki na dwie mniejsze - 25arów to i tak byłoby dużo. No ale cóż, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, tylko trzeba się zebrać w garść i działać
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Domi 12:08, 02 gru 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Wieloszka napisał(a)
.Bo lubię kupić roślinkę na zasadzie "ładna, gdzieś się posadzi", a potem problem Oduczam się tego, a brak funduszy jest skutecznym lekarstwem


Przejdzie Ci z czasem Ja też tak miałam, ale okazało się, że większość tak kupowanych roślin później oddałam rodzinie i znajomym. No i jak nie ma się miliona gatunków, łatwiej jest robić pielęgnację, walczyć z chorobami i szkodnikami itd.

____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Wieloszka 12:13, 02 gru 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Domi napisał(a)

No i jak nie ma się miliona gatunków, łatwiej jest robić pielęgnację, walczyć z chorobami i szkodnikami itd.

Święte Twe słowa Siostro w Ogrodowisku
Dlatego planując nowe nasadzenia i zmiany wiosenne nie powiększam listy gatunków.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Domi 12:24, 02 gru 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Rozumnie czynisz droga Siostro Mnie życie ciężko doświadczyło przez bezmyślność moją i chęć posiadania wszelakich odmian w moim ogrodzie. Ty losu mego okrutnego możesz uniknąć. Strzeż się więc kupowania bez umiaru i troszcz tylko o te gatunki, które już posiadasz
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies