Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Wieloszka 08:48, 26 kwi 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
agniecha973 napisał(a)
U Ciebie jak zwykle Francja-elegancja Tu jest zawsze taki niezmienny szkielet i przez to ogród wygląda cały czas bardzo dobrze (jak u Danusi ) Bylinowe ogródki muszą wyjść z ziemi po zimie i dopiero wtedy nabierają mocy. A właśnie, nie kuszą Cię byliny i kwiatki?

Aga, no błagam, porównywanie mojego ogrodu z Danusi to wielka przesada U mnie też jest trochę bylinek (np. kocimiętka, szałwia), a że mnie kuszą, to przekonasz się latem, bo planuję je na całej dużej rabacie. Mam już nawet listę Ale muszą to być same gatunki wyższe niż 40cm, bo na froncie będzie żywopłocik bukszpanowy zasłaniający nieciekawe widoki zimą.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 08:49, 26 kwi 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Sebek napisał(a)
No nieźle mieliście tego siana Ale od razu piękniej

Sianko dopiero usunięte na 1/6 powierzchni trawnika, akurat za domem, więc nie tam gdzie robię zdjęcia
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 08:52, 26 kwi 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
A to moje wczorajsze zakupy giełdowe. Zdjęcia robione wieczorem.
RH "Cunnigham's White"



____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 08:56, 26 kwi 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
I jeszcze carexy (chyba "Ice Dance")


Niskie trzmieliny do donic na taras


I jeszcze moje ulubione fioletowe

____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 08:59, 26 kwi 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
A z ostatnich prac ogrodowych - carexy "Evergold" zmieniły adres Za nimi czerwone żurawki, a dalej miskanty i hortensje



____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Matka 09:01, 26 kwi 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Piękny ogród
____________________
U Matki
Ana 09:11, 26 kwi 2013


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Aga - wow! Jakie cudne zakupy A te RH takie wielkie!!!
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Wieloszka 09:43, 26 kwi 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Bogda senk ju
Ana Twoje zakupy i ich drugie życie to dopiero jest wow!!! Oglądałam ostatnio Twoje cudo wyczarowane z komunistycznego krzesła i nie tylko to A RH nie są duże, ale ładne i zdrowe. Na fotce stoi obok siebie 7szt.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Magda70 10:01, 26 kwi 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ależ masz piękny ten ogród...taki ułożony..
Rh takie błyszczące...
I siana też nazbierałaś...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Enya73 10:10, 26 kwi 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Wieloszka napisał(a)
Wiosna wreszcie na całego! Wszystkie roślinki przycięte, żurawki i trawki poczyszczone, tylko trawnik jeszcze niezwertykulowany. Po zimie wszystkie trawniki wyglądają masakrycznie, pełno pleśni pośniegowej
Na razie wypróbowujemy nowy wertykulator. Mnóóóóstwo tego suchego wyłazi! M. potem zbierał kosiarką, bo kosz w wertykulatorze był pełny po przejechaniu zaledwie 2 metrów!





Cześć Aga! Mam takie pytanie do Ciebie, bo ja mam dopiero pierwszy sezon po zimie trawnik i u mnie też tak wygląda sytuacja. Już raz wertykulowaliśmy, ale ciągle pełno tego siańska .Grabiliśmy to,co się dało.Czy to potem podczas koszenia znika?

Pozdrawiam serdecznie

P.s.super miałyście spotkanko z Moniką
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies