Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

anula_wn 21:42, 07 maj 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Aga, do Twojego ogrodu to można wycieczki zapraszać ! ślicznie masz
kosiarka super pomysł, rh wypasione, magnolia cudna - zaczynam coraz bardziej rozważać jej zkup (tylko gdzie ja ją wcisnę....)
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Madzenka 23:00, 07 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aguś a nawóz trawnikowi kiedy sypałaś? Powinien być po tych deszczach juz piękny..
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Wieloszka 09:39, 08 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Pszczelarnia napisał(a)
Ale się dzieje u Ciebie. Wszystko przeczytałam. O zakupach i bylinach i wertykulator widziałam - dobry sprzęt podstawa sukcesu w takim majestatycznym ogrodzie.

I dowiedziałąm się kiedy ciąć bukszpany - może dziwne to ale zawsze w sierpniu cięłam. Na wiosnę nigdy. Czerwiec jest dobrą pora roku roboty wizażowe w ogrodzie: wszystko rośnie, pachnie a my tylko tniemy to i owo.

Oj dzieje się Pszczółko dużo Dziś muszę udokumentować fotograficznie to co się już zadziało
A o cięciu bukszpanów Danusia napisała tutaj:
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/5-uprawa-bukszpanow
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 09:42, 08 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
malwes napisał(a)
Agnieszko, już bardzo wiosennie u Ciebie. I patent z trawnikiem (a dokładniej ze zbieraniem kosiarką) całkiem dobry. I jak ten trawnik po wertykulacji?

Trawnik po wertykulacji w miarę, aczkolwiek widzę, że jeden raz to zdecydowanie za mało, bardzo dużo siana jest. Ale teraz jak już mamy swój sprzęt, a nie z wypożyczalni, to będziemy powtarzać częściej - jak Madżenka
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 09:42, 08 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
anula_wn napisał(a)
Aga, do Twojego ogrodu to można wycieczki zapraszać ! ślicznie masz
kosiarka super pomysł, rh wypasione, magnolia cudna - zaczynam coraz bardziej rozważać jej zkup (tylko gdzie ja ją wcisnę....)

To kiedy przyjeżdżasz z wycieczką do mnie? Zapraszam serdecznie !
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 09:45, 08 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Marzena2007 napisał(a)
Aguś a nawóz trawnikowi kiedy sypałaś? Powinien być po tych deszczach juz piękny..

Nawóz leży w garażu zamiast na trawniku Chcieliśmy najpierw na całości skończyć wertykulację, ale to za długo trwa. Jutro rozsypię nawóz tam, gdzie już jest po wert., bo w piątek ma padać.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Milka 15:02, 08 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Nawet nie wiesz jak się cieszę, że cię widać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Wieloszka 15:04, 08 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Buziak Irenko
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Madzenka 06:40, 09 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wieloszka napisał(a)

Nawóz leży w garażu zamiast na trawniku Chcieliśmy najpierw na całości skończyć wertykulację, ale to za długo trwa. Jutro rozsypię nawóz tam, gdzie już jest po wert., bo w piątek ma padać.


Aga wiele razy czytałam, że pierwszy nawóz juz na koniec zimy należy sypać, zaraz po stopnieniu śniegu. Tak też zrobiłam już 29 marca. Trawa dostaje speeda, potem wertykulacja i w kietniu już jest piękna....... Za chwilę czeka mnie kolejne sypanie nawozu....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Wieloszka 08:03, 09 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Marzena2007 napisał(a)


Aga wiele razy czytałam, że pierwszy nawóz juz na koniec zimy należy sypać, zaraz po stopnieniu śniegu. Tak też zrobiłam już 29 marca. Trawa dostaje speeda, potem wertykulacja i w kietniu już jest piękna....... Za chwilę czeka mnie kolejne sypanie nawozu....

No widzisz, a ja dopiero po raz pierwszy będę sypała Ciekawe, czy prognozy się sprawdzą i coś popada jutro. Cały tydzień miały być burze, a tymczasem nie spadła ani kropla deszczu - ot i sprawdzalność prognoz
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies