Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Madzenka 22:53, 09 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aguś a jakie trawki kupiłaś?
Czy zamiast bordowych żurawek będą do mnie pasowaly konwalniki na rabatę z bukszpanymi i Stipą pony tails?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
renata_z 07:33, 10 maj 2013

Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 70
Zaglądam i kibicuję.
Jest ślicznie !
____________________
złe dobrego początki czyli marzeń kilka o ogrodzie
Wieloszka 08:43, 10 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
kwiatholandii napisał(a)


u nas to samo. Nawóz daliśmy tydzień temu. Trawa soczyscie wygląda z daleka ale z bliska nie jest za wesolo, a w niektórych miescach strasznie.

Nie zdążyłam rozsypać nawozu przed wczorajszą burzą - i dobrze, bo padało raptem 5 minut i to nie za mocno Kupowałam bukszpany plantacyjne - mam do posadzenia 40szt... Wracaliśmy do domu załadowani tak jak Ty
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 08:46, 10 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
aga_pe napisał(a)
Aguś, dzięki za wyprawę

u mnie połowa wsadzona , ale ja mądralińska, bo przy Twojej liczbie, moje to pikuś

O jak dobrze, że zdążyłaś choć część posadzić Moje czekają na sobotę, tylko ponoć ma padać, a wtedy w naszej glinie nie da się kopać dołów Daj znać, gdybyś potrzebowała więcej, bo mam za dużo!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 08:50, 10 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Marzena2007 napisał(a)
Aguś a jakie trawki kupiłaś?
Czy zamiast bordowych żurawek będą do mnie pasowaly konwalniki na rabatę z bukszpanymi i Stipą pony tails?

Kupiłam carex chyba "Ice Dance" - sprzedawca nie wiedział dokładnie, jaka to odmiana Ale potrzebowałam ponad 60szt, więc wzięłam te bo tanie - po 3zł.
Konwalniki super by tam u Ciebie wyglądały! Tylko na razie nie ma nigdzie ładnych. W ZC małe biedy po 9,9zł. Musimy jeszcze troszkę poczekać - bo ja też na nie poluję - będę sadzić przy tarasie.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 08:51, 10 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
renata_z napisał(a)
Zaglądam i kibicuję.
Jest ślicznie !

Dzięki! Idę z rewizytą
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
aga_pe 10:48, 10 maj 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Wieloszka napisał(a)

O jak dobrze, że zdążyłaś choć część posadzić Moje czekają na sobotę, tylko ponoć ma padać, a wtedy w naszej glinie nie da się kopać dołów Daj znać, gdybyś potrzebowała więcej, bo mam za dużo!


mogę resztę przygarnąć , znajdę im domek heheheh
Aga, a kiedy ciąć?
Gdzieś pisałaś, jednak dziś siedzę przy wniosku i nie mam czasu poszukać
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Wieloszka 11:10, 10 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Aguś, one już mają nowe przyrosty, więc teraz teoretycznie nie powinno się przycinać - dopiero pod koniec czerwca. Ale nie wiem, czy wytrzymam widok takich poczochrańców przez najbliższe 1,5 miesiąca
Jak posadzę - zobaczę ile zostaje i dam cynk (potrzebowałam 34szt - na pewno zostanie). Będę im podlewać bryły, żeby nie wyschły zanim odbierzesz i posadzisz
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
aga_pe 11:19, 10 maj 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Wieloszka napisał(a)
Aguś, one już mają nowe przyrosty, więc teraz teoretycznie nie powinno się przycinać - dopiero pod koniec czerwca. Ale nie wiem, czy wytrzymam widok takich poczochrańców przez najbliższe 1,5 miesiąca
Jak posadzę - zobaczę ile zostaje i dam cynk (potrzebowałam 34szt - na pewno zostanie). Będę im podlewać bryły, żeby nie wyschły zanim odbierzesz i posadzisz


super, może jakoś w tygodniu podskoczę, choć prawdopodobnie dopiero 18-go będę mogła podjechać, jak pod Iglicę się wybierzemy
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Wieloszka 11:21, 10 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Nie wiem, czy jak tyle dni będą czekały, to potem się przyjmą? Oj będę je ostro podlewać.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies