Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

aga_pe 11:25, 10 maj 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Wieloszka napisał(a)
Nie wiem, czy jak tyle dni będą czekały, to potem się przyjmą? Oj będę je ostro podlewać.


jak szybko złoże w poniedziałek wniosek, to może wieczorem bym podjechała. W sobotę dasz radę wszystkie posadzić, żebyś wiedziała ile zostanie?
A ten powojnik, o który pisałyśmy u mnie na wątku to chcesz mieć kiedyś, czy sprawdzić na szkółce?
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Wieloszka 12:38, 10 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Nie wiem, czy dam radę posadzić wszystkie w sobotę, bo ma lać cały dzień, ale na pewno będę wiedzieć ile wejdzie, a ile zostanie. Dobrze by było, gdybyś dała radę przyjechać w poniedziałek
Dzięki za dobre chęci w kwestii powojnika, ale najpierw musiałabym policzyć ile sztuk potrzebuję... Minimum 4...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
stychaz 12:47, 10 maj 2013


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Wieloszka napisał(a)
Na giełdzie zero hortensji A po ile te w Obi, jakie kolory i jakie duże? Bo jakiś czas temu widziałam malutkie za 39zł.


Po (chyba) 50 lub 59 zł - seria You & me. Ładne sadzonki. Zerknij do mnie wieczorkiem, wkleję zdjęcia

____________________
Justyna - Wersja mini mini
Wieloszka 13:02, 10 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Ładne, ale troszku drogie... Przyjdę na fotki, to może się skuszę
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
polinka 13:14, 10 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Witam serdecznie. Przyszłam się przywitać do mojego inspiracyjnego ogródka Zachwycający masz ogród Agnieszko i nie ukrywam, że z wielką fascynacją go podziwiam
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Wieloszka 13:38, 10 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Cześć Polinka Dziękuję za komplementa, ale Ty się lepiej inspiruj na takich znamienitych ogrodach na tip-top (nie tylko bukszpanowy, Madżenki, czy Domi) ja też się nimi inspiruję i zachwycam
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
popcorn 13:42, 10 maj 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Aga zaglądam i muszę się cofnąć żeby obejrzeć fotki pozdrawiam serdecznie! weekend za pasem!!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 13:44, 10 maj 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Trawnik wertykulowany super! U mnie nie widać było tak tego siana... a u Ciebie tak równiutko wychodziło!!
60 carexów? o matko! co za ilość! pokażesz? pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
kaisog1 13:45, 10 maj 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Aga z ta wertykulacją to nie zazdroszczę Ja zrobiłam maleńki trawniczek u Teściów i malo nie padłam Ale grabiłam ręcznie
...masz ślicznie!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
GabiK 15:01, 10 maj 2013

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Aguś witaj. Strasznie dawno u Ciebie nie byłam.

Jak widzę, ile to roboty na takim małym terenie, to się cieszę, że mój taki mały. Potem jak będziesz pokazywać piękne rabaty, to znów się będę martwić, że u mnie nie ma miejsca.

U sąsiadów rh pięknie przyżyły, a miejsce mają takie, że nie wróżyłam im długiej kariery. W narożniku, gdzie spływa cała woda, nie osłonięte niczym i na prażącym słońcu ponad pół dnia.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies