Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wielkie marzenie w małej przestrzeni.

Pokaż wątki Pokaż posty

Wielkie marzenie w małej przestrzeni.

Anda 17:22, 03 mar 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33626
DariaB napisał(a)

Możesz mi zaznaczyć na fotce gdzie byś ciachnęła? Skróciłam każdą gałazkę o 1/2 lub 1/3.


Jutro zaznaczę, jak usiądę przy kompie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
DariaB 17:23, 03 mar 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Anda napisał(a)


Jutro zaznaczę, jak usiądę przy kompie

Dziękuję poprawię jutro zgodnie z wytycznymi!
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Judith 19:40, 03 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10080
Czytałam entuzjastyczne recenzje. A Tobie jak się podobała Diuna2?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
DariaB 20:31, 03 mar 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Judith napisał(a)
Czytałam entuzjastyczne recenzje. A Tobie jak się podobała Diuna2?

Podobał mi się. Wielką fanką fantastyki nie jestem ale film zrobiony bardzo sprawnie, dobra muzyka, aktorstwo na poziomie. Oglądało się bardzo dobrze. Momentami gubiłam się w fabule bo nie znam książki ale warto obejrzeć. Sceneria pustyni i podziemnego miasta zachwycająca. No i Austin grający psychopatę mówiący glosem Elvisa, no trzeba to zobaczyć.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Judith 20:41, 03 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10080
Ja wczoraj obejrzałam, za namową małżonka i dziecia, pierwszą cześć . Dla nich to drugi raz. Gdy kiedyś oglądali, ja jedynie zerkałam jednym okiem i stwierdziłam, ze nuda. Lubię bardzo s-f, ale raczej cyberpunkowe.
Tym razem oglądałam naprawdę i to jest warunek, by ten film zachwycił . Jest w nim taka nostalgia, smutek... Ciekawa jestem drugiej części, chyba za tydzień idziemy .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Anda 20:46, 03 mar 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33626
Pierwszą część też już oglądałam dwa razy. Mam nadzieję, że uda mi się niedługo iść do kina na drugą.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 16:31, 04 mar 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33626
Dario, gdyby to były moje jabłonki, to cięłabym tak



I dałabym im podpory, tak, aby korzenie mogły w spokoju rosnąć. Patyk bambusowy jako podpora nie wystarczy.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
DariaB 18:07, 04 mar 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Dzięki Ewa widzę, że radykalne cięcie. Sama bym tego nie zrobiła. Kupię im podpory chociaż wstyd się przyznać moje wszystkie drzewa palikowane były bambusami.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 12:45, 05 mar 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Nie mogę się powstrzymać Znowu mnie kolega odwiedził
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 12:48, 05 mar 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Pogoda się popsuła, miałam ciąć róże bo forsycja kwitnie ale mają być w nocy przymrozki więc poczekam.
Wysiane w sobotę kosmosy wzeszły, extra szybko, ale trzymam je w domu bo to jakieś odmianowe to szkoda mi ich.

Byłam w Aldiku ale noża do darni nie było
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies