Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wielkie marzenie w małej przestrzeni.

Pokaż wątki Pokaż posty

Wielkie marzenie w małej przestrzeni.

Joann 13:45, 18 mar 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2085
Podoba mi się ta nieregularna ścieżka za domem, w ogóle dużo podzialalas. Lubie takie fotki robocze, bardzo fajnie to wszystko rozplanowałaś
____________________
Joanna Ogród długi
DariaB 13:52, 18 mar 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
MagdaLenka napisał(a)
No to popracowane...
Ciekawa jestem Twoich róż, bo też zastanawiam się nad różanką. Podpatrzę u Ciebie w tym sezonie i bliżej jesieni będę podejmować decyzję co do odmiany.

Oj tak, czułam zakwasy w rękach, mąż się dziwił po czym, a przecież nożyce ważą chyba ze 4kg , ręka w zgięciu, biceps w napięciu więc bolą Róże właśnie przyjechały, kurier dzwonił. Zamówiłam Queen of Sweden, Lady of Shalott, pnącą Peach Melbę, Olivię Rose, Koko Loko i Jude de Obscure. Mam też Garden of Roses, Leonardo da Vinci, Munstead Wood i białe okrywowe.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 13:53, 18 mar 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Yenna napisał(a)
Daria, Ty u mnie, a ja u Ciebie nadrobiłam wątek odkąd mnie nie było.
Jaki Ty ogrom pracy wykonałaś! Czapki z głów przed Tobą i pokłony bić.

Masz przepiękny i romantyczny ogród. Cudownie to wszystko wygląda

E tam Marta nie przesadzaj to miłe jak ktoś docenia, a jak się jeszcze podoba to już w ogóle super
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 13:54, 18 mar 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Judith napisał(a)
Daria, pięknie jest!

Teraz to tak sobie, ale na pewno będzie pięknie jak wszystko nabierze barw
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
MagdaLenka 13:55, 18 mar 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 824
DariaB napisał(a)

Oj tak, czułam zakwasy w rękach, mąż się dziwił po czym, a przecież nożyce ważą chyba ze 4kg , ręka w zgięciu, biceps w napięciu więc bolą Róże właśnie przyjechały, kurier dzwonił. Zamówiłam Queen of Sweden, Lady of Shalott, pnącą Peach Melbę, Olivię Rose, Koko Loko i Jude de Obscure. Mam też Garden of Roses, Leonardo da Vinci, Munstead Wood i białe okrywowe.

Ja mam od dawna na liście chciejstw Olivia Rose i Queen of Sweden. Teraz zastanawiam się też nad Lady of Shalott, więc będę obserwować Twoją.
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
DariaB 13:56, 18 mar 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Joann napisał(a)
Podoba mi się ta nieregularna ścieżka za domem, w ogóle dużo podzialalas. Lubie takie fotki robocze, bardzo fajnie to wszystko rozplanowałaś

Też lubię fotki robocze, a najbardziej biforki i afterki. też lubię tą ścieżkę ale jeszcze nie mogę się doczekać efektu o jaki mi chodzi, mam nadzieję, że w tym roku już będzie jakaś namiastka. Ciekawa jestem czy wszystkie byliny mi przetrwały na tej rabacie.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 13:57, 18 mar 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
MagdaLenka napisał(a)

Ja mam od dawna na liście chciejstw Olivia Rose i Queen of Sweden. Teraz zastanawiam się też nad Lady of Shalott, więc będę obserwować Twoją.

To też były moje chciejstwa od kilku lat
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Judith 14:01, 18 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9969
DariaB napisał(a)

Teraz to tak sobie, ale na pewno będzie pięknie jak wszystko nabierze barw

Gdy wszystko nabierze barw będzie kolorowo i pięknie
Teraz tylko nie jest kolorowo, ale nie przestaje być pięknie, bo świetnie zagospodarowałaś przestrzeń. Jest ład i spokój, wykończenia estetyczne, dbałość o szczegóły, kompozycja. Jest pięknie .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
DariaB 14:11, 18 mar 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Judith napisał(a)

Gdy wszystko nabierze barw będzie kolorowo i pięknie
Teraz tylko nie jest kolorowo, ale nie przestaje być pięknie, bo świetnie zagospodarowałaś przestrzeń. Jest ład i spokój, wykończenia estetyczne, dbałość o szczegóły, kompozycja. Jest pięknie .

Oblałam się pąsem dziękuję!
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Judith 19:25, 18 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9969
DariaB napisał(a)

Oblałam się pąsem dziękuję!

No weź przestań! Od zawsze Ci mówię, że świetnie sobie poradziłaś zaczynając przecież niemal od zera i to niedawno .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies