Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Anda 22:17, 23 mar 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Joku napisał(a)
Lubiłam zaglądać do wątku Gabrysi. Szkoda że już nie pisze. Ciekawa jestem jak teraz wygląda jej ogród, pewnie zrobił się bardzo dojrzały.
To był czas gdy grupa wytrawnych ogrodniczek jeździła na wycieczki po ogrodach, były relacje z wypraw. Do Anglii łatwo było pojechać. Wtedy w Polsce trudno było znaleźć jakiś ciekawszy ogród. Nie to co dzisiaj, miejsc do zwiedzania jest sporo.


Jolu, mnie też brakuje jej wpisów i Miry, i jeszcze paru innych ogrodniczek z tej "starej gwardii"
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wafel 22:18, 23 mar 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 857
Ja już muszę się przestać inspirować, tylko mogę się co najwyżej pozachwycać
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Joku 22:20, 23 mar 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12096
Tak, o Mirze też pomyślałam.

Asiu, nadmiar inspiracji to też niedobrze . Nie wiadomo w którym kierunku iść .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Anda 22:22, 23 mar 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Wafel napisał(a)
Ja już muszę się przestać inspirować, tylko mogę się co najwyżej pozachwycać


Oj tam, oj tam, inspiracji nigdy za wiele. A nuż jakaś nowa roślina wpadnie Ci w oko i podpasuje w ogrodzie? Lub krzew nie za wielki?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 22:23, 23 mar 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Joku napisał(a)
Tak, o Mirze też pomyślałam.

Asiu, nadmiar inspiracji to też niedobrze . Nie wiadomo w którym kierunku iść .


Haha, ja uważam wprost przeciwnie, burza mózgów (w domyśle inspiracji) i ból głowy, a na końcu nowe pomysły
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wafel 22:31, 23 mar 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 857
Gorzej jak ciągły ból głowy... ale roślinki padają, nie sprawdzają się, to małe wymianki możliwe
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Ewa777 09:36, 24 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Dołączam sie do zachwytów nad zetawem anemonów z cebulicami - już w ubiegłym roku zachwyciły mnie te nasadzenia u Ciebie. Przyjemnie jest znowu je zobaczyć. To zgrany duecik. Kompozycja bratków przeurocza, Myślę, że ta masa kwiecia i kolory robią tu efekt WOW.
U nas ten tydzień był ponury i chłodny, za to prognoza na Wielkanoc jest oszałamiająca. Ma być 20-22'C!
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Margo2 22:55, 24 mar 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 777
Ja też.
Najgorsze, że u mnie zawilce wiosenne są nietrwałe. Rosną tylko 2 sezony i po nich.
zraziłam się do nich, ale widząc Twoje zdjęcia może jeszcze raz spróbuję.
Pisałaś, że zawilce sadzi się jesienią. U nas są przeważnie wiosną.
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Anda 10:19, 01 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Wafel napisał(a)
Gorzej jak ciągły ból głowy... ale roślinki padają, nie sprawdzają się, to małe wymianki możliwe


I o to chodzi
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 10:21, 01 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Ewa777 napisał(a)
Dołączam sie do zachwytów nad zetawem anemonów z cebulicami - już w ubiegłym roku zachwyciły mnie te nasadzenia u Ciebie. Przyjemnie jest znowu je zobaczyć. To zgrany duecik. Kompozycja bratków przeurocza, Myślę, że ta masa kwiecia i kolory robią tu efekt WOW.
U nas ten tydzień był ponury i chłodny, za to prognoza na Wielkanoc jest oszałamiająca. Ma być 20-22'C!


U mnie aktualnie leje, ale wczoraj było ładnie. Szkoda, bo chciałam dziś coś porobić w ogrodzie. Cóż, muszę się niestety dziś odprężyć w domu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies