Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grzebiuszka ziemna

Pokaż wątki Pokaż posty

Grzebiuszka ziemna

Anusia2 08:09, 27 maj 2022


Dołączył: 23 sty 2022
Posty: 239
Dobry pomysł z wykorzystaniem zużytych krzeseł. Wyszło świetnie wyprofilowane oparcie ławki.
____________________
Skandynawia po krzyżacku 2 ;Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku
Joku 08:47, 27 maj 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12098
Doniczki z tworzywa wszelakiego zaczęłam cenić za ich niewielki ciężar. Widzę że poszłaś w pelargonie. Ładne kolory mają.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Zana 12:07, 27 maj 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Bożenka, witam się u Ciebie
Bardzo lubię niebanalne ogrody "z duszą", z przyjemnością będę tu zaglądać
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Ewa777 13:55, 27 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Brawa za wykonanie ławki
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Alija 13:59, 27 maj 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Kordina napisał(a)

W ogrodzie miałam kilka lat duże donice gliniane, ale popękały, więc w zeszłym roku zakupiłam plastykowe. Spodobały mi się, bo mają kształt, fakturę drewnianych cebrzyków, no i zimę przetrwały bardzo dobrze. Największa ma ok 45 cm średnicy.








Byłam pewna, że są drewniane. Rutewka śliczna, też mam taką i bardzo lubię, taka chmurka nad rabatką.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
ewsyg 21:27, 27 maj 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Bożenko. Przejrzałam i przeczytałam Twoje wpisy. Podziwiam Cię kochana za tak zdolne rączki. Ja póki co tylko brukuję samodzielnie. Może w tym roku zdobędę się na murowanie. Jak człowiek sam coś zrobi to ma wielką frajdę. Przynajmniej ja tak mam. ?U nas też są takie donice i zwróciłam na nie uwagę. Pokaż oczko wodne. Bardzo lubię te elementy ogrodu.
Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
gogo 00:07, 30 maj 2022


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Ławka wyszła Ci rewelacyjna, będę sobie na niej siadać i podziwiać piękny ogród

Doniczki-cebrzyki świetne, takich nigdzie nie widziałam, bo bym zaraz kupiła
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Kordina 19:22, 30 maj 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Dzięki Anusiu, Jolu, Anulu, Ewo, Alicjo i Grażynko - potraktuję podziękowanie zbiorczo
Dziękuję Ewo- ewsyg za uznanie dla prac ręcznych co brukujesz samodzielnie?
Bo ja będąc pod wielkim wrażeniem ogrodu i samodzielnych prac brukarsko-ceglanych Koleżanki Szymki z Ogrodu pełnym zmian, zainspirowana zaczęłam w zeszłym roku prace.
Najpierw wykonałam obudowę szamba z cegieł, w miarę upływu lat gleba "narosła" a szambo się "wgłębiło".
Może to "mało elegancka" praca, ale pierwsza tego typu zrobiona samodzielnie od A do Z. I tak duma mnie rozpierała
Cegły ciełam przecinarką, ale potem 2 dni plułam pyłem ceglanym. Fugowałam cementowo.





Właściwie ta praca to był pierwszy element ogrodu warzywnego, który zakładam.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Joku 21:09, 30 maj 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12098
Nieźle tobie wyszło.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
ewsyg 21:26, 30 maj 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Kordina napisał(a)
Dzięki Anusiu, Jolu, Anulu, Ewo, Alicjo i Grażynko - potraktuję podziękowanie zbiorczo
Dziękuję Ewo- ewsyg za uznanie dla prac ręcznych co brukujesz samodzielnie?
Bo ja będąc pod wielkim wrażeniem ogrodu i samodzielnych prac brukarsko-ceglanych Koleżanki Szymki z Ogrodu pełnym zmian, zainspirowana zaczęłam w zeszłym roku prace.
Najpierw wykonałam obudowę szamba z cegieł, w miarę upływu lat gleba "narosła" a szambo się "wgłębiło".
Może to "mało elegancka" praca, ale pierwsza tego typu zrobiona samodzielnie od A do Z. I tak duma mnie rozpierała
Cegły ciełam przecinarką, ale potem 2 dni plułam pyłem ceglanym. Fugowałam cementowo.





Właściwie ta praca to był pierwszy element ogrodu warzywnego, który zakładam.



Jestem pod dużym wrażeniem. Super Ci to wyszło. Zobaczymy, czy ja dam radę.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies