Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony ... ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony ... ogród

renatamama3 19:08, 02 mar 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Jak tylko wzejdą to poproszę o Twój adres na pw.Powiedz mi czy Twoja mama tnie ten żywopłot ze świerków? chciałabym taki u siebie tylko boję się ich wielkości.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
iwonaz 10:35, 03 mar 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Dzięki Renatko, będę bardzo wdzięczna za pamięć. Co do żywopłotu to tnie ze świerka. Wygląda to świetnie i jest bardzo szczelną zaporą. Posadziłam sobie 2 lata temu ok 50 świerków przed płotem od strony asfaltu. Parę mi wypadło ok.13 szt, ale reszta fajnie się przyjęła, w tym roku uzupełnię i będzie cięcie pierwszych przyrostów. Mi też się marzy taka ściana U mojej mamy ten żywopłot ma około 3-3,5 metra. Co roku jest cięty.
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
iwonaz 10:36, 03 mar 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Roberto napisał(a)
Witam i pozdrawiam. bardzo odjazdowy ogród. Będę wpadał i podziwiał


Dzięki za odwiedzinki, ja też do Ciebie zaglądam.
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
Roberto 11:19, 03 mar 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Witam Iwonka znajoma w sklepie ogrodniczym mówiła, że jest jakaś odmiana irysa, która nie jest zbyt wysoka a kwiaty ma praktycznie od ziemi. Mają być cebulki w sklepie. Fakt dzisiej pogoda straszna, ale dalsze dni zapowiadają się optymistycznie. Miłej niedzieli Pozdrawiam.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
romka 11:23, 03 mar 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
przyszłam się przywitać, bo właśnie skończyłam spacer po Twoim ogrodzie z filiżanką kawy w ręce fajny masz ogród... bardzo fajny... domek też... zmroziły mnie tylko zdjęcia gradu nas też nawiedził w tym roku, pod rynnami było jak w kostkarce, a warzywnik mi posiekało tak, że aż się popłakałam (choć tak jak mówisz ludzie przeżywają większe tragedie) ...
pozdrawiam serdecznie
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
iwonaz 07:24, 09 mar 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Dzięki za odwiedzinki Romciu (świetny masz nick, jak imię zwariowanej cioci mojego M)
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
iwonaz 18:54, 09 mar 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Wiosna, która i tak nadejdzie dopinguje mnie do pracy. Nie zamęczam się już tak stratą naszej Tosi...Dziś przepikowałam siewki. Dokupiłam fioletową Cobeę i dzisiaj ją wysieję. Już mam w oddzielnych doniczkach 9 sadzonek Cobea białej, kilkanaście wieloletniego groszku pachnącego, ok. 10 dzwonków irlandzkich. Powschodziła rudbekia, kostrzewa sina, złocień i podarowane nasionka cudnie kwitnącej na biało roślinki.
Zamówiliśmy szczeniaczka, za ok 2 tygodnie odbiór. I tak trzeba...ciągle do przodu.
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
Iw31 19:32, 10 mar 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 89
witam zagladam i u Ciebie imienniczko widze ze i ucieie pogoda nie dopisuje kurcze u mnie pada snieg juz od rana a mrozu jest jakies -6
pozdrawiam cieplutko i kwiatek zostawiam
____________________
Iwony ogród marzeń
Maria667 12:44, 22 mar 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Witam serdecznie Iwonko!
Z przyjemnością pooglądałam Twoje piękne rośliny i zakątki.
Strasznie mi przykro z powodu suni.4 i pół roku to bardzo mało...
Ja również uczę się planowania, a co z tego wyjdzie to pokażą pierwsze ciepłe dni...
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
iwonaz 14:07, 23 mar 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Dziękuję dziewczęta za pozytywne fluidy.
Jak każdy z Ogrodowiska nie daję się zmóc zimie i robię przygotowania do wiosny. Dom za to (jak u większości) staje się mini szkółką.
Prawie każdy parapet jest zastawiony doniczkami i zaczynam zajmować już podłogę w najkorzystniej nasłonecznionym miejscu na poddaszu.








Po 1 kwietnia ma przyjść kolejna partia roślinek i pewnie też wyląduje w doniczkach, ponieważ ogród będzie jeszcze skuty lodem.
Na szczęście mam trochę roślin, które wysieję bezpośrednio do gruntu.







Trochę warzywek




____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies