Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w malinówkach

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w malinówkach

Marcin89 20:41, 07 kwi 2023


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2724
Rojodziejowa napisał(a)
Marcin, jaka dużą masz szklarnie i ile mieścisz w niej pomidorów?
Tak naprawdę to do tej pory były w małej szklarni, na oko 1,5 m na jakieś 2,5 m. Ale rozebraliśmy ją. Od tego roku będę chciał mieć w dużej szklarni, którą muszę jeszcze odmalować i zafoliować. Tu z kolei przez wiele lat nic nie rosło. A wymiary są 2,5 m na 5 m.

To ta duża, do zrobienia na już
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Marcin89 20:43, 07 kwi 2023


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2724
Zatem ciężko mi powiedzieć ile pomidorów wejdzie, bo babcia nie sadziła w niej pomidorów, a potem kilka lat nic tam nie rosło. A teraz ja chcę dać tej szklarni 2 życie

Edit:
U nas pomidory w tak dużej ilości to w gruncie pod chmurką. W szklarni zostawały zawsze "zapasowe" z rozsady, które też coś owocowały.
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Marcin89 22:01, 08 kwi 2023


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2724
A tutaj efekty mojego czwartkowo-piątkowego pikowania pomidorów.


Może czas nie był idealny, ale po świętach mam zaplanowane inne prace, a niektóre pomidory już dostały pierwsze liście.
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Marcin89 22:03, 08 kwi 2023


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2724
Chciałbym złożyć wszystkim Forumowiczom zdrowych, spokojnych i spędzonych z rodziną Świąt Wielkanocnych

Alleluja
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Patrycja_KG_Lu 22:51, 08 kwi 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2872
Piękna robota. Doliczyłeś się ile wyszło finalnie? Dobre wschody miałeś? U mnie jedna z odmian kiepsko strasznie, inne zadowalająco, ale nie w 100%.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Marcin89 23:23, 08 kwi 2023


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2724
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Piękna robota. Doliczyłeś się ile wyszło finalnie? Dobre wschody miałeś? U mnie jedna z odmian kiepsko strasznie, inne zadowalająco, ale nie w 100%.

Tak, jest równo 120 sztuk. U mnie zawsze dobrze wschodzą, nie kojarzę przez wszystkie lata gorszych wschodów. Teraz to nawet za gęsto było, przerywałem po tygodniu od wschodów, a i tak gesto było, jakby jeden na drugim. Stąd chciałem szybko przesadzić
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Rojodziejowa 23:04, 09 kwi 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8991
Marcin89 napisał(a)
Chciałbym złożyć wszystkim Forumowiczom zdrowych, spokojnych i spędzonych z rodziną Świąt Wielkanocnych

Alleluja


Alleluja!

Ale śmietany poszło!
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Marcin89 00:22, 10 kwi 2023


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2724
Rojodziejowa napisał(a)


Alleluja!

Ale śmietany poszło!
I jogurtów
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Patrycja_KG_Lu 09:55, 10 kwi 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2872
Rojodziejowa napisał(a)


Alleluja!

Ale śmietany poszło!

U nas mało śmietany konsumujemy. Nie nazbierałabym przez cały rok, aby wystarczyło na moje sadzonki papryki.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Marcin89 10:19, 10 kwi 2023


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2724
Patrycja_KG_Lu napisał(a)

U nas mało śmietany konsumujemy. Nie nazbierałabym przez cały rok, aby wystarczyło na moje sadzonki papryki.
Były też jogurty, ale faktycznie zbieranie kubeczków trochę trwało.

Dwa stoliki i komoda zajęte przez sadzonki, a jeszcze będzie jedna tacka papryki
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies