Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod nad bajorkiem

Johanka77 19:00, 26 kwi 2023


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Tarcia!!! Nowy wątek! Wiedziałam, kiedy wrócić
Idę patrzeć
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 19:34, 26 kwi 2023


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)






Tarcia, April - na to czekałam!!!
Jesteśmy umówione!
Poprzedniego ogrodu nie zdążyłam odwiedzić nad czym boleję do dziś...


Dajcie znać! Mam blisko to dojadę! Choćbym rękoma miała prowadzić
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 19:37, 26 kwi 2023


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Pytałaś o trawę. My od początku od siewu jedziemy na Barenbrugu. Serdecznie polecam!

Rozumiem, że trawnik koniecznie chcecie?
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
TAR 21:23, 26 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Agatorek napisał(a)
Lubię fale
Z tymi ścieżkami, to masz rację. Ja teraz zaczynam je robić na rabatach (dwuletnich), więc muszę trochę powysadzać roślin .
Te wyspowe wokół brzóz na pewno będą cudne. Zawsze wzdycham do takich u Agaty Brzozowej i Ursy


Ja wiem, ze fale sa nudne ale... z pracy i do pracy jade wlasnie taka falista droga i za kazdym zakretem otwiera sie przed oczami cos nowego, szczegolnie teraz wiosna jest to urokliwe. Dlatego tak samo chce w ogrodzie. Wyspy to oczywista zrzyna od Izki ale raczej sie nie pogniewa Mam juz te brzozy to zal by bylo nie wykorzystac okazji.

Kasya napisał(a)
Jaki ładny trawniczek

mowisz o wlokninie, super jest, od razu kolor w ogrodzie sie pojawil, trawniczka bedzie ulamek sciezka o szerokosci 2 metry woklo domu, jak droga. sa miejsca "okragle" na jakas laweczke czy lezaczek. Tyle trawnika. Wiecej nie potrzeba.

Johanka77 napisał(a)
Tarcia!!! Nowy wątek! Wiedziałam, kiedy wrócić
Idę patrzeć


A ja sie ciesze, ze jestes. U kazdego tyle zmian i niektore dosc znaczne.

Johanka77 napisał(a)


Dajcie znać! Mam blisko to dojadę! Choćbym rękoma miała prowadzić


Oczywista, ze tez wpadaj bylam niedawno w twoich okolicach

Johanka77 napisał(a)
Pytałaś o trawę. My od początku od siewu jedziemy na Barenbrugu. Serdecznie polecam!

Rozumiem, że trawnik koniecznie chcecie?


Ostatecznie chyba zarolkujemy sie, bo nie mam cierpliwosci czekac na wzrosty a chwasty niezle sie sieja. I trawnik to szumnie powiedziane, bedzie to trawiasta sciezynka wokol czesci ogrodowej. Jak szacunkowo liczylam to trawy jak bedzie 150 m2 max. Mąz wreszcie sie przekonal i juz nie chce trawnika za duzo, woli rabaty i w nich sciezki. Twierdzi, ze wiekszy klimat w ogrodzie i on moze tez wiecej innych rzeczy zrobic niz bez sensu zajmowac sie trawnikiem. Podejscie jak sądze wlasciwe.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
An_na 22:22, 26 kwi 2023


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1588
Bardzo właściwe podejście, żeby tak mój eM takie miał.
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Johanka77 22:34, 26 kwi 2023


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
A może zamiast trawy ścieżki żwirowe między rabatami?
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Ewa777 22:56, 26 kwi 2023


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Ja też lubię fale.
U Ciebie były w poprednim ogrodzie super fale. Zdjęcia piękne wychodziły, ciekawa perspektywa. Poza tym w ogrodzie leśmym nie pasowałyby linie proste, faliste sa bardziej naturalne.
Trawnik z rolki? To zaraz będziesz miała zielono
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
TAR 23:06, 26 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Johanka77 napisał(a)
A może zamiast trawy ścieżki żwirowe między rabatami?


o nie, zwirkowych nie bardzo lubie. a psiaki tez musza miec troche zieleniny i ona lepiej wyglada do rabat. Wiesz, ze mamy 3 psiaki? 2 szczeniory i dziadunia. Niestety Wituś nam odszedl w listopadzie. Jest Wituś Drugi
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kasya 23:50, 26 kwi 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42272
Kupilas juz truskawki ?
Bo ja przez ciebie tak
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Johanka77 06:26, 27 kwi 2023


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
TAR napisał(a)


o nie, zwirkowych nie bardzo lubie. a psiaki tez musza miec troche zieleniny i ona lepiej wyglada do rabat. Wiesz, ze mamy 3 psiaki? 2 szczeniory i dziadunia. Niestety Wituś nam odszedl w listopadzie. Jest Wituś Drugi


Tak. O psiaczkach wiem. Przeczytałam cały wątek Rozumiem potrzebę trawy.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies