Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod nad bajorkiem

mrokasia 10:55, 26 kwi 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
TAR napisał(a)
wiesz co Kasia? Licze ze w tym ogrodzie mnie juz odwiedzisz? Ania Kwartecikowa widziala juz moje wlosci, co prawda w trakcie budowy ale widziala tak na marginesie, spedzilismy mile kilka godzin w ub. roku


April napisał(a)


Ona miała po drodze

Kasia, może się namówimy do Ani na wypad i zamiast pakować rośliny do paczek to jej zawieziemy Może być ich więcej wtedy


TAR napisał(a)


Aprilku wbijajcie, jest gdzie spac Zrobi sie imprezke. 3,5 max 4 h i juz jestescie co to za czas? A droga prosta autostrada.


Tarcia, April - na to czekałam!!!
Jesteśmy umówione!
Poprzedniego ogrodu nie zdążyłam odwiedzić nad czym boleję do dziś...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 11:23, 26 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Byle w weekend bo ja jeszcze nie emerytka a juz urlopy poplanowane
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Agatorek 11:32, 26 kwi 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Śliczne portreciki roślin

A pokażesz wykrojone rabaty? Pisałaś, że coś już masz
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
April 12:23, 26 kwi 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
TAR napisał(a)
Byle w weekend bo ja jeszcze nie emerytka a juz urlopy poplanowane


No ja cię przepraszam, uważasz że my z Kaśką to emerytki????
____________________
April April podbija las Mazowsze
Ewa777 13:07, 26 kwi 2023


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Co za faux-pas! Nie zauważyłam, że masz już wątek. Dobrze, że Dori mi podpowiedziała
Niestety nie wiem na jakim forum pokazywałaś etapy budowania domu. Jeżeli masz ochotę, to napisz mi na pw, gdzie można pooglądać, chętnie tam zajrzę.
Cały czas pamiętam o Tobie z ożanką. Jak tylko się rozbuja, to się umówimy. Może będziesz chciała coś jeszcze, np. hosty. Ciemierników mam pełno siewek, więc możesz pobawić się sadzenie tych maleństw. W lesie powinny super wyglądać Na razie nic mi nie przychodzi do głowy, ale jak zaczną rosnąć rośliny, to pewnie coś jeszcze da się podzielić.
Działkę masz cudną - i położenie, i wielkość - cisza, spokój, pełny relaks
Fajną masz gromadkę białasków, słodziaki
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
TAR 14:05, 26 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
April napisał(a)


No ja cię przepraszam, uważasz że my z Kaśką to emerytki????


no co ty, wiem ze nie ale moze macie wiecej wolnego
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 14:06, 26 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Ewa777 napisał(a)
Co za faux-pas! Nie zauważyłam, że masz już wątek. Dobrze, że Dori mi podpowiedziała
Niestety nie wiem na jakim forum pokazywałaś etapy budowania domu. Jeżeli masz ochotę, to napisz mi na pw, gdzie można pooglądać, chętnie tam zajrzę.
Cały czas pamiętam o Tobie z ożanką. Jak tylko się rozbuja, to się umówimy. Może będziesz chciała coś jeszcze, np. hosty. Ciemierników mam pełno siewek, więc możesz pobawić się sadzenie tych maleństw. W lesie powinny super wyglądać Na razie nic mi nie przychodzi do głowy, ale jak zaczną rosnąć rośliny, to pewnie coś jeszcze da się podzielić.
Działkę masz cudną - i położenie, i wielkość - cisza, spokój, pełny relaks
Fajną masz gromadkę białasków, słodziaki


Ewunia witaj, podesle ci zaraz linke gdzie sie budowalam, wiele tam nie ma ale cos tam widac.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 16:02, 26 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Agatorek napisał(a)
Śliczne portreciki roślin

A pokażesz wykrojone rabaty? Pisałaś, że coś już masz
Wciaz za malo na pokazy, nie widac zamyslu. Poki rowniarka nie przejedzie nie skonczymy tylu i boku. Zreszta powielam schemat z poprzedniego ogrodu, rabaty wyjda wieksze ale chce je potem podzielic scieżkami. Ale nie teraz, po wydeptaniu (mam nauczke po poprzednim ogrodzie). Brzozy chce zrobic wyspami i od tylu domu wiecej pokombinowac tez z wyspami. Przod ma byc udziwniony jedynie o fale

tak pod kuchnia:





tu bede troche linie poprawiac bo czopki mi powychodzily brzydkie






miejsce pod truskawki nim beda skrzynie, wiec to taki troche tymczas. musze dac jakis plotek bo psiaki za bardzo chetnie tam włażą




I to tyle, od strony tarasu juz nie fociłam. Ale troche roboty bylo.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kasya 16:28, 26 kwi 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42272
Jaki ładny trawniczek
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Agatorek 18:39, 26 kwi 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Lubię fale
Z tymi ścieżkami, to masz rację. Ja teraz zaczynam je robić na rabatach (dwuletnich), więc muszę trochę powysadzać roślin .
Te wyspowe wokół brzóz na pewno będą cudne. Zawsze wzdycham do takich u Agaty Brzozowej i Ursy
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies