Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod nad bajorkiem

TAR 19:10, 25 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Wszyscy pokazuja roslinki to i ja pokaze, zrobilam porzadna sesje czesci emimediów

Sulphureum



Pink Elf



za chwile bedzie Orange Queen


____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 19:21, 25 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
i takie tam inne

Klon Jerre Schwartz, dostal po glowie przy przesadzeniu ale widze ze ladnie odbil straty, wytne te suchelce i bedzie ok.



nowy nabytek, klon Emerald Lace (byl za grosze, jak na klona) niecale 50 zł. a ladna sadzonka 120 cm mocno rozgałeziona



to chyba Sangokaku



i klon Elegantulum



____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 19:27, 25 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Kupilam 2 lata temu malutkiego grabka pendule, ladnie rosnie i sie przyjal w przechowalni i hortka debolistna puscila listki, choc boje sie przymrozkow



a to prezent od kochanej Asi - Gałgasi. Wszystko ładnie wypuscilo i w najblizszy weekend czesc juz bedzie posadzona



I ogolny widoczek, w sobote bedziemy przesuwac te korzenie, lubia w nich ganiac sie wiewiorki ale sa mało wyględne jesli chodzi o rabate. Przesuniemy je bardziej do czesci dzikiej ale tak by widziec rudzielce z okien

____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 20:02, 25 kwi 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
Ach! Ależ pięknie! Już widzę jakie cacko zrobisz z tego kawałka ziemi .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 22:15, 25 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
wiesz co Kasia? Licze ze w tym ogrodzie mnie juz odwiedzisz? Ania Kwartecikowa widziala juz moje wlosci, co prawda w trakcie budowy ale widziala tak na marginesie, spedzilismy mile kilka godzin w ub. roku
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Makao 09:47, 26 kwi 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
U mnie klony też nie dają rady. Omijam je z daleka w ogrodniczym wiedząc ile mogą kosztować. Żeby nie kusiło.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
April 10:09, 26 kwi 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
Ja cały czas mam kompostownik z palet, zatkniętych na pręty, żeby łatwo było zdejmować boki Jakoś mi nie przeszkadza
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 10:11, 26 kwi 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
TAR napisał(a)
wiesz co Kasia? Licze ze w tym ogrodzie mnie juz odwiedzisz? Ania Kwartecikowa widziala juz moje wlosci, co prawda w trakcie budowy ale widziala tak na marginesie, spedzilismy mile kilka godzin w ub. roku


Ona miała po drodze

Kasia, może się namówimy do Ani na wypad i zamiast pakować rośliny do paczek to jej zawieziemy Może być ich więcej wtedy
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 10:39, 26 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
April napisał(a)


Ona miała po drodze

Kasia, może się namówimy do Ani na wypad i zamiast pakować rośliny do paczek to jej zawieziemy Może być ich więcej wtedy


Aprilku wbijajcie, jest gdzie spac Zrobi sie imprezke. 3,5 max 4 h i juz jestescie co to za czas? A droga prosta autostrada.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 10:47, 26 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Makao napisał(a)
U mnie klony też nie dają rady. Omijam je z daleka w ogrodniczym wiedząc ile mogą kosztować. Żeby nie kusiło.


hmmm, bo ja moze sie nad nimi nie roztkliwiam za bardzo i one sie pilnuja, bo jak nie to wypad

zawsze je sadze na zwirku zeby mialy te przepuszczalnosc w korzeniu, mniejsze ryzyko ze zgnija i zaczna chorowac. Vertycylioze jak przywloke to co najwyzej ze szkolki. A klony sa zadolowane drugi sezon u mnie i jeszcze żyja Będzie co będzie. Nie nastawiam sie. Pamietam jak u Izy Ursy wypadl ten jej piekny klon a juz swoje rósl.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies