Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod nad bajorkiem

TAR 19:25, 20 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7592
April napisał(a)
Świerk araucarioides

Tylko że nie znalazłam nic takiego w necie


o takiej nazwie to znalazlam tylko kryptomeria Araucarioides i w sumie moze to nawet byc to. Bo w iglakowie wszystko co ma igly to świerk lub sosna

chociaz jak dla mnie to jednak bedzie świerk, a jaki to kto wie.... moze byc i Araucarioides
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 19:29, 20 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7592
Magleska napisał(a)
Jeny jakie Ty cuda zakupujesz -co najmniej połowę z tego chcem
ja mam właśnie mało takich mało mi znanych iglaków -muszę je pogoglować ,jak wielkie rosną -bo przydało by mi się coś pododawać do rabat ,żeby nie było pusto od zimy do wiosny


no wlasnie dlatego kupuje iglaki, bo mi za pusto. w sumie pojechalam tylko po świerki Inversa i nie bylo i pi świerka orintalis aureospicata, byly 2 juz koncowka w starej cenie. Reszta sie nawinela, kiedy przebiegalam szybko po sciezkach. grad i snieg sypal, przyjemnie nie bylo to wzielam co w oko wpadlo i do domu.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Agatorek 20:49, 20 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Ale zakupy, idziesz na rekord! .
Też lubię iglaczki, muszę sobie jeszcze jakieś modrzewie dokupić.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
TAR 21:29, 20 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7592
Ja mam na liscie kilka sosenek i wciaz nie mam Inversy wyjatkowo ciesze sie z tych cisow 2 ładne misie i jeden parasolek.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 21:38, 20 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7592
Magara napisał(a)
Tarcia, zachwyt zostawiam
Czy to Ty bodziszków byłaś spragniona? Bo jakby co, to mam fajną ofertę, kilkanaście odmian, sadzonki super


dawaj, moze kiedys sie przyda, na razie mam troche do posadzenia ale wiadomo, ogrod wchlania wszystko
____________________
Ogrod nad bajorkiem
ElzbietaFranka 21:44, 20 kwi 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13941
Bardzo ładne zakupki. Przypominają mi się czasy jak ja latałam po ogrodniczych nie mając pojęcia co kupuję. Już wszystko u mnie wyrosło.

Odnośnie ciska wydaje mi się, że on trochę żółtawy. Zobacz czy nie ma czerwcy (miesięczników) które mu wysysają soki i żółkną pędy. Bo teraz ich okres. Cisy są na nie podatne.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Magleska 21:51, 20 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
TAR napisał(a)
Ja mam na liscie kilka sosenek i wciaz nie mam Inversy wyjatkowo ciesze sie z tych cisow 2 ładne misie i jeden parasolek.


jak chcesz to podjadę do swojej szkółki i zobaczę ,czy są i po ile i najwyżej z bodziszkami Ci wyślę -tylko ile potrzebujesz i jaka cena jest ceną akceptowalną ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
TAR 21:53, 20 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7592
raczej nie maja robali tyle ile je ogladalam, w szkolce twierdza, ze to po zimie. jakby co wymienia. przy robalach igielki wypadaja a tu sztywne trzymaja sie dobrze. ale dzieki, oblukam jutro jeszcze raz dokladnie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
LIDKA 21:56, 20 kwi 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7316
Zakupki zacne.
Ania jak Ty to robisz że wiesz co kupić zawsze.

Ja jak ide do szkółki i patrze na iglaki to mi się wydaje że nic do mnie nie pasuje.

Mam rabatę iglakową w przedogródku. To męża teren.
Ale coś tam posadziłam też na moich rabatach.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
TAR 21:57, 20 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7592
Magleska napisał(a)


jak chcesz to podjadę do swojej szkółki i zobaczę ,czy są i po ile i najwyżej z bodziszkami Ci wyślę -tylko ile potrzebujesz i jaka cena jest ceną akceptowalną ?


Madziu, dziekuje, nie pali sie. Chwilowo wyczerpalam budżet, musze odrobic
Ale jutro zrobie taka liste i kto wie, moze cosik bedzie.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies