Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod nad bajorkiem

Gruszka_na_w... 17:04, 19 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Też lubię żuraweczki i faktycznie, kwitną podobnie do Tiarelli. U mnie na różowo.
Piękne fotki.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
TAR 18:07, 19 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7327
UrsaMaior napisał(a)
Fajnie, jak w bombonierce


chwilowo wszystko rozkopane, chwasty sie panosza a trawa nieskoszona, strach szersze kadry pokazywac. Juz nawet nie wstyd ale jak sama zobacze to sie za glowe zlapie. A tak jak chodze to udaje, ze nie widze

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Też lubię żuraweczki i faktycznie, kwitną podobnie do Tiarelli. U mnie na różowo.
Piękne fotki.


Mam Pink Revolution ta na rozowo, White Revolution ta na bialo z czerwonymi kropkami i Tapestry, ta na bardziej w czerwienie uderza, fajne sa. Wziete na probe ale zdały egzamin.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 18:11, 19 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7327
Dokupilam sobie pieciornika nepalskiego Miss W. i Mrokasia mnie namowila na tego Red
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magara 23:36, 19 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6638
Tarcia, zachwyt zostawiam
Czy to Ty bodziszków byłaś spragniona? Bo jakby co, to mam fajną ofertę, kilkanaście odmian, sadzonki super
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Rumianka 12:16, 20 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Ale pięknie rośliny obudziły się ze snu zimowego...masz dar do robienia fajnych fot...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
TAR 16:52, 20 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7327
Bylam dzis w moim iglakowym. Wrocilam z kilkoma swierkami i ciskami plus dokupilam 2 modrzewie Diane i Kórnika,4 rododendronki i 1 pierisa. Jakis kulki zywotnika i jodly balsamiczne.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magleska 17:06, 20 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Fajne zakupy
Masz miejsca ,a miejsca na wszystkie chciejstwa
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
TAR 19:02, 20 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7327
Troche jeszcze miejsca mam. Pokaze Wam co kupilam. Niektore okazyjne ceny jak tuje Golden Tuffet czy cisy, duze a za przyzwoite pieniadze

świerk likiangenski niebiesko-żółty, to nie ten co go szukam od wielu lat ale niech bedzie



modrzew Kórnik i Diana



Tuje Golden Tuffet i Mr Bowling za jedyne 12 zł., beda ciekawym uzupelnieniem rabat



Picea orientalis aureospicata i cos o nazwie Golden



Cisy, spore okazy juz zageszczone po 25 zł., dobra cena, ladnie je przytne i beda super



sosna koreańska Silveray i świerk, niestety nie jestem w stanie odczytac nazwy ale pokroj mi sie spodobal

moze ktos sie pokusi o odczytanie:

____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 19:14, 20 kwi 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176
Świerk araucarioides

Tylko że nie znalazłam nic takiego w necie
____________________
April April podbija las Mazowsze
Magleska 19:18, 20 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Jeny jakie Ty cuda zakupujesz -co najmniej połowę z tego chcem
ja mam właśnie mało takich mało mi znanych iglaków -muszę je pogoglować ,jak wielkie rosną -bo przydało by mi się coś pododawać do rabat ,żeby nie było pusto od zimy do wiosny
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies