mrokasia
20:18, 22 cze 2026
Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21524
Możesz przyjechać wcześniej
Tak myślę że te floksy za domem to może za mało słońca miały. Niektóre przycięłam po zimie a prawie nie odbiły. Te , które mam od Kwarteta, na patelni, mają się świetnie i to bez żadnego przycinania.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi cz.I ;Ogrodowe marzenie Mrokasi cz.II na zachód od Warszawy
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi cz.I ;Ogrodowe marzenie Mrokasi cz.II na zachód od Warszawy