Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II

Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II

mrokasia 20:18, 22 cze 2026


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21524
Margo2 napisał(a)


Kasia, flosy tez trzeba po kwitnieniu ciąć. Będa bardziej zwarte.
Wszystko wygląda przepięknie.
Szkoda, że zobaczę ogród dopiero w lipcu


Możesz przyjechać wcześniej .

Tak myślę że te floksy za domem to może za mało słońca miały. Niektóre przycięłam po zimie a prawie nie odbiły. Te , które mam od Kwarteta, na patelni, mają się świetnie i to bez żadnego przycinania.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi cz.I ;Ogrodowe marzenie Mrokasi cz.II na zachód od Warszawy
TAR 20:23, 22 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13798
Tak, te szydlaste w sloncu szaleja. W cieniu zanikaja albo niewygledne.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 20:28, 22 cze 2026


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21524
Dziś testowałam nowy telefon eMa
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi cz.I ;Ogrodowe marzenie Mrokasi cz.II na zachód od Warszawy
mrokasia 20:29, 22 cze 2026


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21524
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi cz.I ;Ogrodowe marzenie Mrokasi cz.II na zachód od Warszawy
Juzia 20:31, 22 cze 2026


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
mrokasia napisał(a)


Jakie to ładne!!!
____________________
Juśka Zielone drzwi w Kruklandii (Mazury)
Magara 23:29, 22 cze 2026


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10327
mrokasia napisał(a)
Dziś testowałam nowy telefon eMa


Kaśku, co to jest na środkowym piętrze? Przywrotniki?

P.s. wszystko ładne
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies